DODAJ

Amfiteatr

[Ostróda] Amfiteatr 43204[Ostróda] Amfiteatr 11448
Wedle planów już w maju 2012 r. w Ostródzie, na nadbrzeżu jeziora Drwęckiego powstanie ostródzki amfiteatr. Będzie to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju. Całkowity koszt inwestycji, to ponad 26 mln złotych, 85 procent tej kwoty pozyskane zostało z funduszy unijnych. Amfiteatr niewątpliwie przyczyni się do rozwoju turystyki w mieście.
Szczegóły - [Ostróda] Amfiteatr
inwestorMiasto Ostróda
wykonawcaOPB Holding
realizacja inwestycjiII kw. 2012
eliros 13.09.2017, godz. 13:18
eeeeeee
odpowiedz
Anna Maria 14.12.2010, godz. 13:06
Wedle planów już w maju 2012 r. w Ostródzie, na nadbrzeżu jeziora Drwęckiego powstanie ostródzki amfiteatr. Będzie to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju. Całkowity koszt inwestycji, to ponad 26 mln złotych, w tym 85 procent tej kwoty pozyskane zostało z funduszy unijnych. Amfiteatr niewątpliwie przyczyni się do rozwoju turystyki w mieście.

Amfiteatr zlokalizowany zostanie w centralnej strefie miasta, w pobliżu wylotu rzeki Drwęcy. Obiekt będzie w całości zadaszony, co umożliwi wydłużenie sezonu występów przynajmniej od maja do jesieni. Scena ma być przystosowana do organizacji koncertów muzycznych, występów estradowych, tanecznych i teatralnych. Zadaszona widownia amfiteatru liczyć będzie około 2500 miejsc. Warto podkreślić, iż budowa amfiteatru to jeden z elementów rewitalizacji nadbrzeża Jeziora Drwęckiego - powstanie tam też: promenada, ścieżki rowerowe i parking. Umocniona zostanie także linia brzegowa jeziora.

Wykonawcą obiektu będzie lokalna firma OPB Holding.

11448.fullsize.jpg
odpowiedz
Anna Maria 14.12.2010, godz. 12:59
Wedle planów już w maju 2012 r. w Ostródzie, na nadbrzeżu jeziora Drwęckiego powstanie ostródzki amfiteatr. Będzie to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju. Całkowity koszt inwestycji to ponad 26 mln złotych, 85 procent tej kwoty pozyskane zostało z funduszy unijnych. Amfiteatr niewątpliwie przyczyni się do rozwoju turystyki w mieście.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję