| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | cena | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, 1187565 PLN | 58 m2 | 1 | 1 187 565,00 zł 20 475,26 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, 1362840 PLN | 61 m2 | parter | 1 362 840,00 zł 22 341,64 zł/m2 | |
![]() | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, 1380060 PLN | 69 m2 | parter | 1 380 060,00 zł 20 000,87 zł/m2 |
| inwestor | |
| wykonawca |