Poleskie Ogrody

Poleskie Ogrody

Mieszkania/Łódź/Polesie/Złotno/Rąbieńska
REKLAMA
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
wykonawcaArchicom S.A.

O inwestycji Poleskie Ogrody

Na osiedle Poleskie Ogrody w Łodzi składa się z dziewięciu czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W ofercie są lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o zróżnicowanych metrażach. Zespół kameralnych budynków zaprojektowano przy ul. Rąbieńskiej w bliskim sąsiedztwie terenów zieleni,  w zachodniej części Łodzi. Komfort przyszłych mieszkańców, pomimo tylko trzypiętrowej konstrukcji obiektów, zapewnią przestronne windy. Każde "M" będzie posiadać balkon lub ogródek, w zależności od kondygnacji. Miejsca postojowe zapewniono poprzez indywidualne garaże usytuowane na parterze budynków lub parking zewnętrzny.  Rodziny z małymi dziećmi z pewności chętnie skorzystają z pomieszczeń wózkowni.

Dla aktywnych mieszkańców deweloper przygotował zewnętrzną strefę z urządzeniami fitness. Relaks dla najmłodszych zapewni nowoczesny, bezpieczny plac zabaw, a młodzież na spotkanie z rówieśnikami będzie mogła wybrać boisko do koszykówki. 

Komunikację Poleskich Ogrodów z innymi częściami Łodzi zapewnia pobliski przystanek autobusowy. Liczne sklepy na pobliskim Teofilowie pozwolą szybko zrobić niezbędne zakupy. W promieniu 4 km od osiedla, znajdują się przynajmniej cztery miejskie przedszkola i dwie szkoły podstawowe.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+1
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+6
Jan Hawełko
+4
REKLAMA