[Łódź] Sprzedaż II etapu osiedla Poleskie Ogrody w Łodzi rozpoczętaźródło: Materiały prasowe

[Łódź] Sprzedaż II etapu osiedla Poleskie Ogrody w Łodzi rozpoczęta

Kajtman
Kajtman
Poleskie Ogrody
adresŁódź, Rąbieńska
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Na styku dwóch łódzkich dzielnic Złotna i Teofilowa, powstaje atrakcyjne i kameralne osiedle Poleskie Ogrody. Otaczająca je zieleń zapewni mieszkańcom możliwość obcowania z naturą, ale również zagwarantuje cenioną przez wszystkich prywatność. W ramach II etapu, który trafi do sprzedaży w marcu, oferta poszerzy się o kolejnych 116 funkcjonalnych mieszkań.
I etap inwestycji, przy ul. Rąbieńskiej 47-49, cieszy się sporym zainteresowaniem nabywców, rosnącym wraz z bardzo widocznym postępem prac budowlanych, dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do sprzedaży kolejnych mieszkań. Prace przy II etapie rozpoczęły się kilka miesięcy temu. Zależy nam, aby obie części osiedla były ukończone niemal jednocześnie, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli cieszyć od razu pełną infrastrukturą całego osiedla – mówi Małgorzata Krystek zastępca dyrektora Oddziału Archicom Polska w Łodzi.
Komfort i wygodaPoleskie Ogrody zostały zaprojektowane zgodnie z ideą osiedla wygodnego do życia i przyjaznego mieszkańcom. Budynki są niskie, trzypiętrowe i usytuowane w taki sposób, aby zachować jak największe przestrzenie między nimi. Dzięki windom dostępnym z poziomu zero, będzie można z łatwością wnieść każde zakupy nawet na ostatnie piętro. Alejki o charakterze parkowym poprowadzone wśród zieleni, z elementami małej architektury jak altana czy pergole, będą doskonałym miejscem na codzienne spacery. To, co odróżnia Poleskie Ogrody od innych inwestycji w najbliższej okolicy, to ogrzewanie mieszkań z sieci miejskiej, co będzie niewątpliwym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców. 
Mieszkania dobrze rozplanowaneUkład mieszkania i jego rozplanowanie to najważniejsze elementy, na które przyszli mieszkańcy zwracają uwagę. Większość mieszkań na osiedlu będzie mieć strefy dzienne usytuowane od południowej lub zachodniej strony, aby zapewnić im najlepsze nasłonecznienie. Mieszkania na Poleskich Ogrodach mogą bez trudu dopasowywać się do stylu życia ich mieszkańców – jeśli kuchnia ma być azylem, bez problemu można ją wydzielić i uczynić z niej swoje królestwo. Jeśli natomiast liczy się gotowanie z przyjaciółmi lub stały kontakt z domownikami w trakcie przygotowywania posiłków, można zdecydować się na otwartą przestrzeń. Miejsca do przechowywania nigdy dość, dlatego pojemna szafa w przedpokoju sprawdzi się doskonale. Każde mieszkanie na osiedlu będzie posiadało balkon lub ogródek – to dodatkowa przestrzeń do wykorzystania i stworzenia idealnego miejsca do odpoczynku. 
Relaks według potrzebLeniuchowanie w cieniu drzew w wygodnym fotelu czy ruch na świeżym powietrzu – na Poleskich Ogrodach można wybrać sposób relaksu. Urządzenia outdoor fitness na osiedlu pozwolą zadbać o formę – to oszczędność czasu, ale też możliwość poznania sąsiadów. Z myślą o najmłodszych został zaprojektowany wielofunkcyjny plac zabaw oraz mini boisko do koszykówki dla starszych dzieci. W poszukiwaniu przygód można wybrać się do Parku na Zdrowiu, gdzie znajduje się centrum rekreacyjne ze strefą małego wypoczynku oraz strefą street workout, która uchodzi za jedną w najlepszych w Polsce. Jeśli nie park, to Ogród Botaniczny czy łódzkie Zoo, w którym w połowie 2021 roku zostanie otwarte Orientarium – lokalna alternatywa dla wrocławskiego Afrykarium. Dojazd samochodem zajmie niecałe 10 min. W deszczowe dni można wybrać się na pływalnię Wodny Raj na Teofilowie, położoną zaledwie 3 km od inwestycji (5 min. jazdy samochodem).
OkolicaPołożenie Poleskich Ogrodów daje przyszłym mieszkańcom możliwość korzystania z infrastruktury dwóch osiedli: Złotna i Teofilowa. Rodziców ucieszą na pewno liczne przedszkola i dwie szkoły podstawowe, zlokalizowane w promieniu do 4 kilometrów od osiedla. Niecałe 4 min. jazdy samochodem znajdują się popularne markety spożywcze, drogerie i inne punkty handlowo-usługowe. 
I etap obejmuje 89 mieszkań, lokal handlowo-usługowy oraz 25 garaży indywidualnych w parterach budynków, z bramami zamykanymi na pilota i 79 miejsc parkingowych zewnętrznych – oddanie lokali przewidziane do marca 2021 roku. W drugim etapie Poleskich Ogrodów powstaje 116 mieszkań o pow. 40-78 mkw., 27 garaży indywidualnych i 79 miejsc parkingowych zewnętrznych. Klucze przyszłym mieszkańcom zostaną przekazane do czerwca 2021 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Hala Rychtalska – połączona z kompleksem Browarów Wrocławskich – wystawiona na sprzedaż! Miejsce z ogromnym potencjałem inwestycyjnym do nabycia w przetargu
W dniu 29 lipca 2021 r. został ogłoszony przetarg przez Altona Investments Sp. z o.o. (Grupa Kapitał...
Osiedle Hemara – drugi etap w dobrej cenie – mieszkania w warszawskiej Zielonej Białołęce od PROFIT Development [FILM]
To ostatnie mieszkania drugiego etapu inwestycji, które można kupić w tej wyjątkowej inwestycji od P...
Ponad 155-metrowa wieża Skysawa w Warszawie osiągnęła docelową wysokość
40 kondygnacji nadziemnych i ponad 155 metrów wysokości – tyle mierzy wieża kompleksu biurowo-handlo...
Sol Marina w Gdańsku powiększy się o dwa etapy
Luksusowy kompleks Sol Marina, położony na gdańskim wybrzeżu, będzie rozbudowywany. Dekpol Deweloper...
W centrum Poznania startuje inwestycja Słowackiego 7
W stolicy Wielkopolski powstanie kameralny budynek wielorodzinny Słowackiego 7 z 61 mieszkaniam...
Warszawa: Na Ursynowie powstaje biurowiec PID [WIZUALIZACJE]
W Warszawie przy ul. Poleczki 32 na Ursynowie powstaje nowy czteropiętrowy budynek usługowo-biurowy...
W Zabrzu pojawi się kolejny nowy inwestor
Sprzedana została przedostatnia z działek na terenie podstrefy ekonomicznej w Zabrzu. Grunt o powier...
W podwrocławskiej Długołęce powstanie park handlowy [WIZUALIZACJE]
W podwrocławskiej Długołęce, kilka kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia powstanie nowy p...
MLP Poznań West zostanie rozbudowany
MLP Group podpisało umowę z poznańską spółką W.P.I.P. na rozbudowę projektu MLP Poznań West w Dąbrów...
W podwrocławskiej Sobótce ma powstać Dolnośląski Kolarski Tor Szosowy [WIZUALIZACJE]
Pod Wrocławiem, w Sobótce ma powstać nowoczesny, duży szosowy tor kolarski. Ma to być jedyny taki ob...