Na Nowych Ogrodach powstanie kolejny budynek

Na Nowych Ogrodach powstanie kolejny budynek

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Nowe Ogrody przy ul. Meissnera 2 w Poznaniu będą jeszcze większe. Wraz z początkiem maja deweloper Proxin Ogrody ogłosił rozpoczęcie budowy III etapu inwestycji, w ramach którego powstaną dwa budynki. Osiedle wzbogaci się o 116 mieszkań, 7 lokali usługowo-handlowych oraz podziemną halę garażową i komórki lokatorskie. Finalizacja projektu nastąpi w IV kwartale 2017 roku.
Wiosna to idealny moment na rozpoczęcie budowy, szczególnie dobry, gdy przez długi czas utrzymuje się słoneczna pogoda. To zdecydowanie sprzyja postępom na placach budów. Tak jest w przypadku osiedla Nowe Ogrody. Realizowany aktualnie II etap jest już na zaawansowanym poziomie. Generalny wykonawca wyprzedza nawet harmonogram, budynki gotowe są już w 70%. Deweloper przygotował mieszkania o powierzchni od 26 do 93 mkw. Dostępne są zarówno kawalerki, jak i dwu, trzy-, i czteropokojowe lokale. – Osoby zainteresowane kupnem mogą odwiedzić nas podczas najbliższych Drzwi Otwartych. Już 4 czerwca będzie można wejść na budowę i zobaczyć wnętrza mieszkań – podkreśla Marlena Zapalska, Prezes  Prezes spółki Proxin Ogrody.
REKLAMA
Rozpoczęta w maju budowa III jest będzie realizowana przez firmę Alfa-Bet Sp. z o. o. sp. k., która z sukcesem realizuje projekty mieszkaniowe na terenie całego kraju. Nowy etap zakłada wybudowanie 116 mieszkań, z których każde będzie wyposażone w balkon, przestronny taras lub – te znajdujące się na parterze – w ogródki. Powierzchnia lokali waha się od 27 do 78 mkw, natomiast cena kształtuje się od 5 900 do 6 200 zł brutto za metr kwadratowy. Ponadto każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę, dostępną już z poziomu – 1, powstanie hala garażowa z 150 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie, a na parterze pojawi się siedem lokali usługowo-handlowych. – Nowe, rozwijające się osiedla stanowią dobre miejsce na rozpoczęcie własnego biznesu. Nasze osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem lokalami użytkowym, bowiem pojawiający się mieszkańcy stanowią dużą grupę potencjalnych klientów – zauważa Marlena Zapalska.
Osiedle Nowe Ogrody to kompleks mieszkaniowy, w ramach którego powstanie osiem etapów, łącznie do użytku zostanie oddanych około 650 lokali. Będą to pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, z których każdy zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto deweloper Proxin Ogrody zadbał również o małą architekturę. Powstaną ławki, chodniki, wewnętrzny dziedziniec i plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA