[Poznań] Żurawiniec Park - ul. Błażeja 11B,11C - etap II

[Poznań] Żurawiniec Park - ul. Błażeja 11B,11C - etap II

REKLAMA
inwestorAgencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2010

O inwestycji [Poznań] Żurawiniec Park - ul. Błażeja 11B,11C - etap II

Otoczenie Nowoczesny zespół mieszkaniowy "Żurawiniec Park" została zaprojektowana z myślą o tych, którzy szukają wygody i komfortu mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Rezerwatu Przyrody Żurawiniec, dużo terenów leśnych i czystą ekologicznie okolicę, a w niedalekiej okolicy znajduje się centrum handlowo - rozrywkowe "Poznań PLAZA" oraz galeria TESCO. Lokalizacja budynku z dala od ulicy, gwarantuje ciszę i spokój mieszkańcom. Architektura: Kompleks składać się będzie z siedmiu budynków, cztero, pięcio i sześcio kondygnacyjnych oraz hal garażowych pod budynkami. W każdym z budynków zaprojektowano windy zjeżdżające także do hali garażowej położonej w kondygnacji piwnicznej. Na terenie osiedla nie ma dodatkowych parkingów zewnętrznych. W środku osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci. Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców teren zostanie ogrodzony i monitorowany. Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony, loggie lub tarasy. Przestronne i funkcjonalne mieszkania mają wydzielone schowki lub garderobę, w zależności od typu mieszkania. W drugim etapie realizacji obejmującym dwa budynki o numerach 11B i 11C, znajdują się mieszkania 1,2 i 3 pokojowe o powierzchniach użytkowych od 33,1 do 80,0m2. Termin oddania: Termin oddania do użytkowania drugiego etapu inwestycji to 30 październik 2010r.

Więcej informacji:  http://ai.poznan.pl/pl/zurawiniec_park_etap_ii.php
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Poznań] Żurawiniec Park - ul. Błażeja 11B,11C - etap II [Poznań] Polacy kupują większe mieszkania
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Poznań] Żurawiniec Park - ul. Błażeja 11B,11C - etap II Polacy kupują większe mieszkania
Trivalis
Wg mnie bardzo dobrze  to wygląda:) Ciekawe wjakich cenach będą mieszkania i jak będzie z wilgocią w budynku ;) 
Jeremy
Jasne za 3 lata... Jak Rondo Kaponiera miało być na Euro 2012 gotowe :D mamy 2015 rok a prace nadal trwają. Poza tym w uchwalonym budżecie krótkookresowym - 5 letnim nie ma wzmianki o takiej inwestycji. Zatem ludzie zanim zakupicie mieszkanie w jakiejkolwiek lokalizacji sprawdzajcie palny zagospodarowania przestrzennego.
PieEetrek
Samochody też w korkach stoją a tramwaj ma już być za jakieś 3 lata :)
Jeremy
A czemu nikt nie wspomina o dojazdach? Rozumiem, że przeznaczony głownie dla osób z autem, bo wszędzie daleko. Tramwaju brak. Autobusy w korkach stoją.
REKLAMA