DODAJ

Obwodnica południowa

[Radom] Obwodnica południowa 28991
General Electric Power Controls Sp. z o.o., Miasto Radom realizuje w mieście Radom inwestycję Obwodnica południowa. Inwestycję wykonał Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Fart Sp. z o.o., Świętokrzyskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Trakt Sp. z o.o., Budromost-Starachowice Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A
Szczegóły - [Radom] Obwodnica południowa
inwestorGeneral Electric Power Controls Sp. z o.o. Miasto Radom
wykonawcaPrzedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Fart Sp. z o.o. Świętokrzyskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Trakt Sp. z o.o. Budromost-Starachowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A.
MatKoz 26.03.2012, godz. 08:12
Konsorcjum firm z województw świętokrzyskiego i łódzkiego oficjalnie przejęło teren pod budowę południowej obwodnicy Radomia i poprawiło harmonogram rzeczowo-finansowy

- Konsorcjum, które wygrało przetarg, przejęło tereny zarezerwowane dla wszystkich etapów obwodnicy - mówi Dariusz Dębski, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
MatKoz 06.03.2012, godz. 07:42
Pięć tygodni po podpisaniu umowy na budowę obwodnicy południowej wykonawca zamiast wbijać pierwszą łopatę, przerzuca się pismami z inwestorem. Bo chce wykonać w tym roku prace za 42 mln zł, a miasto ogranicza go do 35 mln. Strony nie są też zgodne, czy przejęcie terenu budowy to proces ciągły czy jednorazowy

Przedstawiciele firmy Fart z Kielc i miasta podpisywali umowę na budowę obwodnicy w obecności dziennikarzy.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 06.02.2012, godz. 14:16
Konsorcjum Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych Fart z Kielc podpisało umowę na budowę obwodnicy Radomia. Wartość kontraktu opiewa na 154,4 mln zł brutto.

W skład konsorcjum wchodzą też Świętokrzyskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Trakt, Przedsiębiorstwo Robót Mostowych Mosty-Łódź oraz Budromost-Starachowice.

Łączna długość obwodnicy ma wynosić 13,5 km.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
MatKoz 02.02.2012, godz. 08:23
Sześć lat przygotowań i wreszcie się stało. Umowa z wykonawcą obwodnicy południowej podpisana. Jeśli konsorcjum, którego liderem jest kielecki Fart, się spisze, to trasą pojedziemy we wrześniu 2014 r.

To największa i najbardziej kosztowna inwestycja Radomia ostatnich kilkudziesięciu lat. Prezydent Andrzej Kosztowniak zwierzył się wczoraj, że szukał w pamięci wraz z zastępcą Igorem Marszałkiewiczem podobnie poważnych i przyszła im do głowy tylko budowa Radpecu.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
MatKoz 25.01.2012, godz. 12:00
Najpóźniej 8 lutego Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji podpisze umowę z konsorcjum, które będzie budowało południową obwodnicę Radomia. Prace mają się rozpocząć jeszcze w lutym

- Późnym popołudniem 24 stycznia otrzymaliśmy z Urzędu Zamówień Publicznych pisemne stanowisko o prawidłowości postępowania przetargowego. Urząd nie miał żadnych zastrzeżeń do przebiegu przetargu - poinformował "Gazetę" Dariusz Dębski, rzecznik prasowy MZDiK.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 03.01.2012, godz. 16:36
Konsorcjum, którego liderem jest kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Fart, wybuduje za przeszło 154 mln zł obwodnicę południową Radomia - to jedna z najważniejszych inwestycji drogowych ostatnich lat.

Jak poinformował PAP rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu Dariusz Dębski, konsorcjum złożyło najtańszą ofertę, zdecydowało to o jego wyborze.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
MatKoz 23.12.2011, godz. 15:06
28991_1000x.jpg


Kolor różowy to obwodnica
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję