[Radwanice] Budynek wielorodzinny, ul. Szkolna

[Radwanice] Budynek wielorodzinny, ul. Szkolna

REKLAMA
inwestorMilart Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2010

O inwestycji [Radwanice] Budynek wielorodzinny, ul. Szkolna

Budowa kolejnego budynku wielorodzinnego na granicy miasta Wrocławia, w Radwanicach, przy ulicy Szkolnej.

W miejscowości tej, w latach 2005 – 2007 zrealizowaliśmy budowy sześciu budynków wielorodzinnych (ul. Gwiaździsta, ul. Słoneczna) oraz budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej (ul. Radosna).

Kolejna inwestycja to kameralny, trzykondygnacyjny, trzyklatkowy budynek, w którym powstaną 54 mieszkania – jedno, dwu, trzy i cztero pokojowe, o zróżnicowanych powierzchniach, od 35 do 83 m2. Rozkład mieszkań umożliwia ich ciekawą aranżację, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Wszystkie mieszkania będą miały balkony. Część mieszkań zaprojektowana jest jako dwukondygnacyjna ( antresole ).

Pod budynkiem powstanie podziemny garaż wielostanowiskowy. Na parterze, w każdej klatce zaprojektowano komórki lokatorskie. Atrakcyjność naszej oferty uzupełnia dobra komunikacja z głównymi arteriami Wrocławia oraz bliska odległość od jego centrum, przy jednoczesnej kameralności proponowanej lokalizacji.

Więcej informacji: www.milart.pl/inwestycja/radwanice3
Napisz komentarz
eNIKa
Drodzy sąsiedzi (nie wiem czy ktokolwiek tu jeszcze zagląda ;)) Może, któryś z Was zgubił czarnego, bardzo zadbanego kotka - raczej kocur ? Od godziny biadolił pod płotem, okazało się, że ma przetrąconą tylną łapę, ale wcale nie przeszkadza mu to w bieganiu. Straszna przylepa i gaduła. Ma obróżkę przeciwpchelną. Nakarmiłam, napoiłam, ale ponieważ mam dwa swoje koty nie mogę zabrać do domu - tym bardziej, że jest ewidentnie czyjś. Jeśli jutro też będzie się błąkał spróbuję zabrać go do weterynarza. Kogoś zguba ???
eNIKa
Bardzo dziękuję :)
annkie
Z tego co się orientuję to po każdej Mszy Św. można podejść do naszego Proboszcza do kancelarii z tyłu kościoła.
Ja załatwiałam sprawy po Mszy Św., która jest w niedzielę o godz. 11.
Zwykle kilka osób czeka właśnie w tym celu, więc raz zdarzyło mi się czekać ok. pół godziny.
A.
eNIKa
Witam sąsiadów,

Czy orientuje się ktoś może w jakich dniach i godzinach jest otwarta Kancelaria Parafialna naszego Kościoła ? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji.

Bardzo dziękuję za odpowiedź.
annkie
Witam,

Gdyby ktoś miał niepotrzebne odpady wielkogabarytowe, to kontenery będą w tym tyg. w Radwanicach.
http://www.siechnice.gmina.pl/aktualnos ... owych.html
Najbliżej nas to chyba przy ul. Melioracyjnej - data wystawienia kontenera 22-23 października.

Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z początku tego roku oraz wiosny, gdy pozostawiano wersalki, mebli itp. koło śmietnika, na posesji.
Zarządca, mimo mojej prośby o powieszenie tabliczek z zakazem pozostawiania takich odpadów na zewnątrz śmietnika, nie zareagował odpowiednio.
W związku z tym sami musimy się pilnować i sąsiadów oczywiście.

Pozdrawiam,
A.
annkie
Na stronie domicilium jest informacja o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej ale poniżej załączam jeszcze ogłoszenie ze strony Tauron Dystrybucja
[i:23wpvk0s]żródło: http://www.tauron-dystrybucja.pl[/i:23wpvk0s]

Planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej
Komunikat: W dniu 29-go sierpnia w godzinach od ósmej do piętnastej, Radwanice: Wrocławska od 105 do 139 i od 60 do 140, Starowiejska od 19 do 35 i od 26 do 36, Miedziana, Srebrna, Wałowa, Wańkowicza, Reja od 2 do 10, Cmentarna, Szkolna od 1 do 7 i od 2 do 16.
Data rozpoczęcia prac: 29-08-2012 08:00
Data zakończenia prac: 29-08-2012 15:00
REKLAMA