Rêve

Rêve

Mieszkania/Warszawa/Włochy/Raków/Jutrzenki 180
REKLAMA

O inwestycji Rêve

Inwestycja Rêve to 85 mieszkań, które powstały przy ul. Jutrzenki 180 w dzielnicy Włochy. Zaletą Rêve jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy - Alejach Jerozolimskich, z której dojściem spacerem do stacji i dojazd zajmuje zaledwie 15 minut pociągiem do centrum miasta.

Dojazd do centrum handlowego Blue City zajmuje zaledwie 5 minut samochodem. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 3 minut od inwestycji, 9 minut zajmuje spacer do stacji kolejowej Aleje Jerozolimskie.

Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki wyjazd z miasta oraz dogodny dojazd na lotnisko Chopin. W 10 minut samochodem dojechać można do dworca kolejowego - Warszawa Zachodnia.

W 11 minut rowerem dojedzie się do Parku Szczęśliwickiego, a w 6 minut do Parku ze Stawami Cietrzewia. W okolicy dostępne są również liczne parki i skwerki.

Do wyboru oddane zostały lokale z ogródkami, balkonami, tarasami, z antresolami. Wśród nich znajdują się kawalerki, lokale 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o rozkładach od 28 do 122 mkw.

W ofercie dostępne są również lokale dwupoziomowe. Mieszkańcy maja możliwość skorzystania także ze sklepów i usług zlokalizowanych w budynku.

Rêve jest inwestycją z dostępnym systemem automatyki mieszkaniowej (smart home) Appartme, który zwiększa bezpieczeństwo lokalu i pozwala oszczędzać energię.

Opinie o Rêve

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Rêve
Wojciech Jenda
+7
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA