Wschodu Słońca

Wschodu Słońca

Mieszkania/Warszawa/Wschodu Słońca
REKLAMA
inwestorHeimstaden
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Wschodu Słońca

Inwestycja Wschodu Słońca położona jest w dzielnicy Warszawy - Włochy. Dogodna lokalizacja osiedla zapewnia szybkie połączenie z centrum miasta - stacja kolejowa Aleje Jerozolimskie znajduje się zaledwie 4 minuty od osiedla.


Osiedle oferuje mieszkania o powierzchni od 25 do 64 mkw., z jednym do trzech pokoi. W pierwszym etapie inwestycji powstały 104 lokale, a następnie udostępniono łącznie 400 mieszkań. Znaczną część zasobu stanowią mieszkania duże, dedykowane rodzinom z dziećmi.


Okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, oferując liczne parki i zielone skwery. W bliskim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe, takie jak Blue City i Reduta, restauracje, placówki edukacyjne oraz obiekty sportowe.


Na terenie osiedla znajdują się m.in. stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią, ogródek doświadczalny, siłownia plenerowa, stojaki na rowery i samoobsługowy punkt naprawy rowerów oraz automat do recyklingu butelek.


Mieszkania są w pełni wyposażone i dostosowane do potrzeb osób w różnym wieku: studentów, młodych profesjonalistów, par, rodzin z dziećmi oraz seniorów.

Opinie o Wschodu Słońca

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Wschodu Słońca
Wojciech Jenda
+10
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA