Rodzinne Osobowice

Rodzinne Osobowice

Mieszkania/Wrocław/Psie Pole/Osobowice/Ostrzeszowska
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Rodzinne Osobowice

inwestorNarnia Sp. z o.o.
projektantMarchit
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Rodzinne Osobowice

Narnia zrealizuje przy ulicy Ostrzeszowskiej na wrocławskich Osobowicach inwestycję Rodzinne Osobowice. To dwuklatkowy budynek wielorodzinny z dwiema kondygnacjami nadziemnymi. Znajdą się w nim 22 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 1345,43 mkw. (parter 528,48 mkw., a pierwsze piętro + antresola 816,95 mkw.). Będą dostępne w układach od jedno- do czteropokojowego, w metrażach 39-88 mkw. Do tych zlokalizowanych na parterze będą przynależeć ogródki, a na piętrze – antresole lub balkony/tarasy. Do dwóch lokali na pierwszej kondygnacji poprowadzą indywidualne wejścia.

Mieszkańcy skorzystają z dwóch parkingów naziemnych – jednego na 23 stanowiska i drugiego na cztery miejsca postojowe dla osób z niepełnosprawnościami. Deweloper zaplanował też 20 komórek lokatorskich w części podziemnej budynku. W środku znajdzie się też kotłownia gazowa.

Opinie o Rodzinne Osobowice

Napisz komentarz
Mariusz Bartodziej
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Mariusz Bartodziej
Nowy artykuł dotyczący Osiedle wielorodzinne, ul. Ostrzeszowska Wrocław: Narnia wybuduje mieszkania na Osobowicach. Kupiła miejskie działki
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Mariusz Bartodziej
Deweloper Narnia kupił miejską nieruchomość przy ulicy Ostrzeszowskiej we wrześniu 2018 roku. Zapłacił za nią ponad 700 tys. zł netto. Może na niej zrealizować zabudowę wielorodzinną uzupełnioną o usługi w parterze i zieleń.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA