[Siechnice] Tor kartingowy "Mała Monza"

REKLAMA

O inwestycji [Siechnice] Tor kartingowy "Mała Monza"

Tor Kartingowy Mała Monza znajduje się w Siechnicach, koło Wrocławia. Mieści się w hali o powierzchni 3000 m2. Długość toru wynosi 420 m.

W zaplanowaniu i przygotowaniu toru pomagał doświadczony ekspert. Do budowy toru użyto 2386 opon, wzmocnionych blokami betonowymi łącznie o wadze 10 ton! Dla bezpieczeństwa jeżdżących wszystkie opony skręcono aż 16 000 śrub. Nic nie budzi większych emocji, niż chęć rywalizacji i pokonania tego najlepszego! Dlatego też posiadamy system do pomiaru czasu, dzięki któremu możliwe jest śledzenie czasu okrążeń, co do setnej sekundy. Po zakończonym wyścigu oczywiście możecie Państwo otrzymać wydruk z zapisem własnych osiągnięć.
Napisz komentarz
Mirek.Grabek
Wiadomo :) Ja jeżdżę regularnie teraz. Wprawdzie czasów może nie wykręcam jakichś najlepszych więc chwalił się nie będę ale frajda jest niesamowita :)
Jarosław.Jaskólski
Jak wasze czasy? Ktoś coś jeździł ostatnio? :D
Orzech
Orzech
Ryk silników na Małej Monzie

23 października odbył się I Wyścig Młodzieży o Puchar Starosty 2011. Adrenaliny nie brakowało, ale młodzi kierowcy rewelacyjnie radzili sobie zarówno z emocjami jak i z gokartami.

http://www.otowroclawpowiat.pl/news.php?id=71277
Mirek.Grabek
Ja jakimś asem jeszcze nie jestem ale raz mi się udało zejść poniżej 30 sekund więc jeszcze trochę do rekordów toru :) Poćwiczę i na pewno będzie lepiej :)
Jarosław.Jaskólski
Bardzo mi się podoba ten tor. Jakie macie czasy? Ja z treningu na trening czuje się coraz lepiej na torze. Szukałem fajnego hobby i nareszcie znalazłem. Super sposób na odreagowanie stresów. :D
REKLAMA