[Śrem] Śremski Park Inwestycyjny

REKLAMA
inwestorMiasto Śrem

O inwestycji [Śrem] Śremski Park Inwestycyjny

Gmina Śrem w 2003 roku na gruntach własnych przeznaczonych pod działalność gospodarczą utworzyła Śremski Park Inwestycyjny o powierzchni ok. 31 ha. W skład parku wchodzą dwa obszary: Obszar Wschodni i Obszar Zachodni. W grudniu 2006 roku część wschodnia o powierzchni 12 ha objęta została Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Do 2009 roku całość terenów została sprzedana przedsiębiorstwom z kapitałem holenderskim, niemieckim i polskim. Obszar Zachodni to 19 ha terenów inwestycyjnych, w 90% należących do gminy. Od dnia 22 kwietnia 2009 r. 10 ha tego terenu stanowi II Podstrefę Śrem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Napisz komentarz
Orzech
Gmina Śrem w 2003 roku na gruntach własnych przeznaczonych pod działalność gospodarczą utworzyła Śremski Park Inwestycyjny o powierzchni ok. 31ha. W skład parku wchodzą dwa obszary: Obszar Wschodni i Obszar Zachodni.
W grudniu 2006 roku część wschodnia o powierzchni 12 ha objęta została Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Do 2009 roku całość terenów została sprzedana przedsiębiorstwom z kapitałem holenderskim, niemieckim i polskim.
Obszar Zachodni to 19 ha terenów inwestycyjnych, w 90% należących do gminy. Od dnia 22 kwietnia 2009 r. 10 ha tego terenu stanowi II Podstrefę Śrem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Funkcjonowanie WSSE gwarantuje zwrot poniesionych kosztów inwestycji nawet do 60%.


Więcej informacji: 
http://www.paiz.gov.pl/strefa_inwestora/parki_przemyslowe_i_technologiczne/srem
REKLAMA