Stabłowicka

Stabłowicka

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Pracze Odrzańskie/Stabłowicka
REKLAMA
inwestorPROFIT Development
projektantMajewski Architektura
realizacjaIV kw. 2021
wykonawcaPROFIT Development

O inwestycji Stabłowicka

Osiedle Stabłowicka realizowane jest przez Profit Development. Inwestycja położona jest w zielonej części Stabłowic we Wrocławiu. Projekt podzielony został na III etapy, w ramach których powstanie łącznie 360 mieszkań, ulokowanych w 7 budynkach. Pierwsi mieszkańcy wprowadzili się na Stabłowicką w 2018 roku – oddano wówczas do użytku 70 lokali. II etap obejmuje 110 rozkładowych mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych, w metrażach od 36 do 75 mkw. W ostatnim etapie, planowanym na 2021 rok, powstanie 150 lokali. Budynki charakteryzują się białą, elegancką elewacją z drewnianymi wstawkami. Niewątpliwym atutem każdego mieszkania są duże okna, które sprawią, że pomieszczenie będzie rozświetlone o każdej porze dnia. Do każdego lokalu przynależy balkon, a na parterze prywatny ogródek. Na osiedlu Stabłowicka, oprócz podziemnych garaży, powstaną ogólnodostępne miejsca postojowe oraz przechowywalnie dla rowerów. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach, na terenie inwestycji utworzony zostanie plac zabaw. Dbając o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, osiedle wyposażone zostanie w nowoczesny system monitoringu. Dodatkowo na oknach zostaną zamontowane rolety zewnętrzne, by zwiększyć komfort lokatorów.

Okolica osiedla Stabłowicka jest cicha i spokojna. W pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne – niedaleko inwestycji przepływa rzeka Bystrzyca, z dostępem do przystani oraz otaczających ją terenów. Stabłowice są osiedlem samowystarczalnym – w okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, sklepy czy restauracje. W niedalekiej przyszłości planowane jest również otwarcie centrum handlowego. Przyszli mieszkańcy docenią dogodny dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a także dostępność licznych przystanków autobusowych. 

Profit Development istnieje na rynku od 17 lat. Projekty inwestora zdobyły niejedną nagrodę czy nominację zarówno w polskich, jak i zagranicznych konkursach branżowych. W swoim portfolio posiadają 32 zrealizowane inwestycje, kolejne 7 jest w budowie. Profit Development należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Opinie o Stabłowicka

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Stabłowicka
Jakub Zazula
Wrzesień 2021
+59
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Stabłowicka
Jakub Zazula
+46
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Stabłowicka
Jakub Zazula
+56
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA