[Szczecin] Centrum Handlowe "Turzyn"

[Szczecin] Centrum Handlowe "Turzyn"

Szczecin/Turzyn
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Szczecin] Centrum Handlowe "Turzyn"

realizacjaI kw. 2011
wykonawcaErbud S.A.

O inwestycji [Szczecin] Centrum Handlowe "Turzyn"

Galeria "Turzyn" w Szczecinie
Napisz komentarz
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Szczecin] Centrum Handlowe "Turzyn" [Szczecin] Galeria Turzyn w nowej odsłonie od Broadway Malyan
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Szczecin] Centrum Handlowe "Turzyn" [Szczecin] Odnowiona Galeria Turzyn skusiła nowych najemców
Kajtman
Galerię Handlową Turzyn czekają zmiany. Obejmą przebudowę wnętrza, zmiany wizualne. Pojawią się też nowe marki - informuje mmszczecin.pl.

Trwają ostatnie przygotowania do modernizacji. Odświeżone wnętrze Turzyna będzie połączeniem surowego, industrialnego wystroju z ciepłymi drewnianymi materiałami, jasnymi kolorami. Wymienione zostaną posadzki, na duże gresowe płyty. We wnętrzu pojawią się: drewniane ławy, kolorowe krzesła oraz kanapy.

Do grona najemców Galerii Turzyn dołączą nowe marki.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Renomowana marka odzieżowa H&M dołącza do grona kluczowych najemców Galerii Handlowej Turzyn w Szczecinie. Nowy sklep szwedzkiej sieci zajmie blisko 1 800 mkw. powierzchni handlowej.

Salon H&M w GH Turzyn zlokalizowany będzie na dwóch poziomach galerii. Jego otwarcie zaplanowane jest w ostatnim kwartale 2015 roku.

- Finalizacja umowy z H&M to dowód, że Galeria Handlowa Turzyn pozostaje atrakcyjną lokalizacją dla największych i najlepszych międzynarodowych marek obecnych na polskim rynku.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Sieć drogerii Rossmann powiększyła swój sklep w Galerii Handlowej Turzyn w Szczecinie. Rozbudowany salon zajął blisko 540 mkw. powierzchni handlowej na parterze galerii. Umowa najmu została przedłużona o 8 lat.

Lokal sieci Rossmann działający w Turzynie został powiększony o ponad 231 mkw. powierzchni handlowej. Umowy najmu w imieniu właściciela centrum handlowego negocjowała firma Balmain Asset Management. Właścicielem Galerii Handlowej Turzyn jest fundusz EPISO 3, zarządzany przez firmę Tristan Capital Partners.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Spółka Turzyn sprzedaje galerię handlową, która stanęła w miejscu dawnego targowiska. Jest nawet zainteresowany kupnem - donosi Radio Szczecin. Kim jest inwestor, nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że nie chce kupować galerii razem z handlowcami - podaje gazeta.pl.

Zarząd spółki Turzyn proponuje najemcom lokali podpisanie aneksów do umów. Jak podaje Radio Szczecin, aneksy umożliwią nowemu właścicielowi rozwiązanie umów z handlującymi. W zamian ci ostatni otrzymaliby zwrot poniesionych kosztów na budowę galerii, ale tylko w połowie.

pokaz-artykul.png
REKLAMA