Galeria Kaskada

Galeria Kaskada

Szczecin/Centrum
REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
Jan Hawełko
27 lutego Komputronik dołączy do najemców Galerii Kaskada w Szczecinie.

Sklep zajmie 200 mkw. powierzchni.

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

pokaz-artykul.png
Orzech
Podwykonawcy na budowie Kaskady walczą o wynagrodzenia

- Będziemy walczyli o to, co nam się należy - twierdzą podwykonawcy na budowie centrum handlowego w centrum Szczecina. Ich zdaniem zaległości wobec małych firm, które pracowały podczas budowy Kaskady, sięgają trzech milionów złotych - pisze "Gazeta Wyborcza Szczecin".

Więcej: http://www.dlahandlu.pl/handel-wielkopo ... 24490.html
Orzech
Szczecińska Galeria Kaskada otrzymała nagrodę dla najlepszego centrum handlowego (Best Shopping Center Development) w konkursie CiJ Awards Poland, organizowanym przez wiodący magazyn rynku nieruchomości CiJ Journal.pokaz-artykul.png
MatKoz
24941_1000x.jpg

24942_1000x.jpg

24943_1000x.jpg

24944_1000x.jpg
Jan Hawełko
Inwestycja o wartości 190 milionów euro to już szóste centrum ECE w Polsce. W nowo otwartej Galerii Kaskada w Szczecinie na mieszkańców Pomorza czeka ponad 140 sklepów, kawiarni i restauracji.

Po półtorarocznej budowie, przy al. Niepodległości, na rogu Placu Żołnierza Polskiego (dawnego Placu Królewskiego), otwarto Galerię Kaskada. W samym centrum miasta znajduje się 140 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych.

pokaz-artykul.png
REKLAMA