DODAJ

Centrum Handlowe "Aleja Słońca"

[Szczecin] Centrum Handlowe "Aleja Słońca" 7716
Firma Mayland Real Estate wybuduje w Szczecinie wielkie "centrum wielofunkcyjne Aleja Słońca". Obiekt zlokalizowany będzie na pograniczu dzielnic Mierzyn i Pogodno, obok drogi prowadzącej w kierunku granicy niemieckiej. Centrum handlowe o powierzchni 35 tys. mkw., łącząyć będzie funkcje mieszkalne, handlowe, rozrywkowe i biznesowe. Ponadto na pięciu podziemnych kondygnacjach powstanie parking dla klientów nowej galerii.
Szczegóły - [Szczecin] Centrum Handlowe "Aleja Słońca"
inwestorMayland Real Estate Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2013
Kajtman 28.10.2011, godz. 15:38
Prace przy budowie centrum handlowego na granicy Mierzyna i Szczecina ruszą w przyszłym roku. Otwarcie zaplanowano na czwarty kwartał 2013 roku - podaje portal GS24.pl.

Prace miały rozpocząć się jeszcze w roku bieżącym jednak z różnych powodów, głownie ekonomicznych termin ten się przesunie.

Centrum Handlowe Aleja Słońca powstanie tuż obok istniejącego na Gumieńcach CH Ster, pomiędzy ulicami Ku Słońcu i Spółdzielców.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Godfath3r 08.08.2011, godz. 12:23
Do końca 2013 roku centrum handlowe Aleja Słońca w Szczecinie ma być gotowe. Kiedy ruszy budowa? - Chcemy wystartować jak najszybciej, ale zależy to od kilku rzeczy - powiedziała Gazecie Wyborczej Anna Skrocka ze spółki Mayland RE, która jest inwestorem projektu.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Anna Maria 03.09.2010, godz. 13:45
Firma Mayland Real Estate wybuduje w Szczecinie wielkie "centrum wielofunkcyjne Aleja Słońca". Obiekt zlokalizowany będzie na pograniczu dzielnic Mierzyn i Pogodno, obok drogi prowadzącej w kierunku granicy niemieckiej. Centrum handlowe o powierzchni 35 tys. mkw., łącząyć będzie funkcje mieszkalne, handlowe, rozrywkowe i biznesowe. Ponadto na pięciu podziemnych kondygnacjach powstanie parking dla klientów nowej galerii. Zakończenie budowy planowane jest na rok 2012.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję