DODAJ

Szpital Bielański (rozbudowa i modernizacja)

Szpital Bielański (rozbudowa i modernizacja) 493332
MAPAWarszawa
Cegłowska 80
Inwestycja, której koszt wynosi blisko 196 mln zł zostanie w całości sfinansowana z budżetu miasta. Zakończenie prac jest planowane w 2023 r.  
Modernizacja i rozbudowa Szpitala Bielańskiego to pierwszy miejski projekt realizowany w całości w nowoczesnej technologii cyfrowego modelu 3D. Wykonawcą inwestycji będzie konsorcjum firm STRABAG Sp. z o.o. (lider) i Ed. Zueblin A.G. Inwestorem jest m.st. Warszawa, inwestor zastępczy to Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.
Dzięki dobudowaniu nowego, pięciokondygnacyjnego skrzydła o powierzchni blisko 10 tys. mkw., szpital rozszerzy swoją działalność – wśród projektowanych oddziałów znajdzie się nowoczesny blok operacyjny z dziesięcioma salami operacyjnymi, centralną sterylizacją i oddziałami pooperacyjnymi. W dobudowanym skrzydle zostaną utworzone oddziały intensywnej terapii, psychiatrii (wraz z przychodnią), rehabilitacji oraz laboratorium. Dzięki łącznikowi z dwoma dźwigami łóżkowo-logistycznymi, dwoma dźwigami dla osób odwiedzających i pacjentów ambulatoryjnych, nowopowstałe skrzydło Szpitala Bielańskiego zostanie połączone z pozostałą częścią placówki. Powstanie również kondygnacja pomieszczeń technicznych.


Szczegóły - Szpital Bielański (rozbudowa i modernizacja)
inwestorMiejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa
wykonawcaStrabag Sp. z o.o.
Orzech 08.10.2020, godz. 17:15
Szpital Bielański (rozbudowa i modernizacja) 493332
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję