[Toruń] Centrum Nowoczesności, Inkubator Technologiczny i Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży

[Toruń] Centrum Nowoczesności, Inkubator Technologiczny i Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży

Toruń/Mokre
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Toruń] Centrum Nowoczesności, Inkubator Technologiczny i Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży

inwestorMiasto Toruń
realizacjaIII kw. 2014
wykonawcaPol-Aqua S.A.

O inwestycji [Toruń] Centrum Nowoczesności, Inkubator Technologiczny i Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży

Centrum Nowoczesności, Inkubator Technologiczny i Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży na terenie byłych młynów Richtera w Toruniu
Napisz komentarz
tymbec
@Godfath3r czesc
ayladal
czesc
jusstyl
xxxx
Kajtman
Toruński magistrat ogłosił przetarg na wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej zagospodarowania budynków przy Młynach Toruńskich przy ul. Łokietka 1-3 w Toruniu.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej zagospodarowania budynków przy Młynach Toruńskich wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego nad realizacją wykonywanych robót budowlanych.

pokaz-artykul.png
Kajtman
W kompleksowo zrewitalizowanej i zaadaptowanej do nowych funkcji części Młynów Toruńskich powstała nowoczesna infrastruktura przygotowana z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej oraz akademickiej z całego świata odwiedzającej Toruń i województwo kujawsko-pomorskie.

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu realizowane było w systemie "zaprojektuj i wybuduj". W wyniku przeprowadzonego przetargu na realizację tego przedsięwzięcia wyłoniono wykonawcę - Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych POL-AQUA S.A.

pokaz-artykul.png
MatKoz
Centrum Nowoczesności "Młyn wiedzy" - to nowa nazwa interdyscyplinarnego muzeum nauki i techniki, które powstanie w Toruniu w 2013 r.

Muzeum powstaje w dawnych młynach z XIX i XX wieku przy ul. Kościuszki, Łokietka i Dworcowej. Na siedmiu kondygnacjach pomieści eksponaty nawiązujące do czterech tematów przewodnich: "o obrotach", "rzeka", "siła i energia" oraz "idee".

pokaz-artykul.png
REKLAMA