[Toruń] Europejskie Centrum Konferencyjno-Hotelowe "Copernicus"

[Toruń] Europejskie Centrum Konferencyjno-Hotelowe "Copernicus"

Hotele/Toruń/Rybaki
REKLAMA
inwestorL&P Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2013

O inwestycji [Toruń] Europejskie Centrum Konferencyjno-Hotelowe "Copernicus"

Europejskie Centrum Konferencyjno-Hotelowe "Copernicus" mieści 50 luksusowych pokoi, dyskotekę, restauracje, kawiarnię, sale konferencyjne, siłownie, centrum spa i kręgielnie.
Napisz komentarz
plazmodeusz
31775_1000x.jpg

31776_1000x.jpg

31777_1000x.jpg

31778_1000x.jpg

31779_1000x.jpg

31780_1000x.jpg

31781_1000x.jpg

31782_1000x.jpg

31783_1000x.jpg
Jan Hawełko
W Toruniu z końcem roku miał zostać otwarty czterogwiazdkowy hotel ze 150 pokojami, basenami i kortami tenisowymi na miejscu dawnego kąpieliska Wodnik. Inwestor, spółka L&P, po raz drugi już wnioskował w magistracie o przesunięcie terminu oddania obiektu do użytku - tym razem do września przyszłego roku - czytamy w gazeta.pl Toruń.

Magistrat może na inwestora nałożyć karę - najpierw 20 tys. zł za każdy miesiąc zwłoki, a gdy minie pół roku - 50 tys. zł.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Spółka L&P z Bydgoszczy, która buduje w Toruniu czterogwiazdkowy hotel Copernicus, jest w konflikcie z wykonawcą stanu surowego obiektu, firmą Eiffage Budownictwo Mitex - wynika z informacji serwisu Gazeta.pl.

Według L&P to właśnie Eiffage jest odpowiedzialna z opóźnienia w budowie kompleksu.

Kontrakt Eiffage z L&P zakończył się kłótnią. Trwa ustalenie, kto komu jest winien pieniądze i ile.

Spółka L&P podała Eiffage do sądu. Także Eiffage złożyła przeciw bydgoszczanom pozew - czytamy w serwisie Gazeta.pl.

pokaz-artykul.png
Godfath3r
Hotel z basenami na miejscu dawnego kąpieliska Wodnik w Toruniu nie powstanie w tym roku. To oznacza, że inwestor będzie płacić kary albo wynegocjuje z miastem przesunięcie terminu - informuje Gazeta.pl.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
U zbiegu Bulwaru Filadelfijskiego i ul. Popiełuszki w Toruniu trwa budowa Europejskiego Centrum Konferencyjno-Hotelowego Copernicus. Zgodnie z umową zawartą z miastem, inwestor powinien oddać obiekt do użytku do końca roku, jednak jak informuje Gazeta Wyborcza, termin może zostać niedotrzymany.

Inwestorem jest spółka L&P z Bydgoszczy, która przekonuje, że prowadzi rozmowy z wykonawcami dalszych części inwestycji. Niebawem powinni oni wejść na plac budowy i wtedy poznamy dokładny harmonogram inwestycji.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
REKLAMA