DODAJ

Osiedle "Panorama"

Nieopodal głównej osi komunikacyjnej w kierunku Wrocławia powstaje nowe osiedle pod nazwą „Panorama”, którego usytuowanie zapewnia zarówno swobodną komunikację z miastem Trzebnica, szybki dojazd do mieszczącej się w pobliżu aglomeracji Wrocław jak i zaciszną, kameralną atmosferę wraz z przepięknym widokiem na bogate w zieleń okolice Trzebnicy.

Inwestycja obejmuje budowę sześciu dwupiętrowych budynków. W I ETAPIE powstaną dwa – budynek D i F w II ETAPIE budynek E.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zaprojektowane zostały mieszkania o różnorodnym metrażu i układzie: od tzw. kawalerek o powierzchni ok 36 m 2, poprzez mieszkania dwupokojowe od 50 do 55 m2 i trzy pokojowe o metrażu od 58 – 76 m2, po mieszkania dwupoziomowe o metrażu od 90 do 105 m2. Standardowo wszystkie mieszkanie posiadają balkony i komórki lokatorskie. Lokale mieszkalne zaprojektowane zostały z myślą o ergonomicznym wykorzystaniu przestrzeni oraz wygodzie przyszłych mieszkańców.

Zmotoryzowanym zapewnimy ogólnodostępne miejsca parkingowe wokół inwestycji oraz możliwość zakupu garaży znajdujących się w przyziemiu budynków A, D, F.

Najmłodsi znajdą okazję do aktywnego wypoczynku na placu zabaw wkomponowanym w infrastrukturę osiedla.

Biuro sprzedaży w Trzebnicy
55-100 Trzebnica
ul. Obornicka 19
tel./fax (071) 387 11 50

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30

e-mail: trzebnica@triadadom.pl
Szczegóły - [Trzebnica] Osiedle "Panorama"
inwestorTriada Dom
wykonawcaTriada Dom
rossomak 09.09.2010, godz. 17:29
No to chyba już przedostatnia porcja zdjęć z os.Panorama:
(zdjęcia są z końcówki sierpnia)
(proszę klikać w miniaturki)

fot.1 - parking (jeden z 3 dla pierwszego etapu) i widoczne w tle budynki F i E
t_uim_80d6876.jpg

Jak widać nowe ogrodzenie jest już gotowe, trwa montaż latarni na parkingu, i z tego co widziałem plantowanie terenu. Wykańczane są też wiatrołapy i podjazdy dla wózków inwalidzkich. Po lewej stronie ma być "teren rekreacyjny" - co kolwiek miało by to znaczyć.

fot.2 -widok na budynki F i D z parkingu.
t_yjefqj7um_449a069.jpg

Jak widać trwa wykańczanie podjazdów dla wózków i wiatrołapów, a poza tym budynek F jest już gotów. Położono też chodniki etc. Trwa układanie chodników przed budynkami D i F.


fot.3. - widok na skwerek przed budynkiem "F" - ma tam być plac zabaw dla dzieci, 8 ławeczek + nasadzona zieleń.
t_vdkm_02c1631.jpg

Widać też część zamontowanych kolumn latarń.


Z innych "wrażeń" - odbiory (dla I etapu) są zaplanowane na październik - grudzień, a ostateczne podpisywanie umów notarialnych na czerwiec 2011. W miedzy czasie administrowaniem osiedla zajmuje się Developer. "Goły" czynsz wynosi 1,5pln za m2, zatem nie jest źle. Wrażenia z współpracy z Triada dalej pozytywne - prace idą zgodnie z harmonogramem, nie ma jakiś problemów jak na razie.
Cieszy ilość miejsc parkingowych - jak na 3 bloki w pierwszym etapie (59 mieszkań) jest 20 garaży i 62 normalne miejsca postojowe +3 szerokie (inwalidzi). Daje to na 59 mieszkań 82 miejsca na samochody. Czyli wychodzi po 1,5 miejsca parkingowego na mieszkanie. Oczywiście II etap ma mieć "swoje" parkingi.
Na razie tyle "nowości" gdyby nie ślimaczący się remont DK5 (pozdrawiamy GDDIK...) było by zupełnie dobrze. Ponoć mają skończyć remont przed 1 Listopada. A w plany postawienia S5 do 2013 mało kto wierzy - zwłaszcza jeżeli prawdziwe są pogłoski o oprotestowaniu DŚU dla S5 przez mieszkańców osiedla "ToyaGolf" pod Wrocławiem.
odpowiedz
rossomak 26.07.2010, godz. 18:55
Może kogoś zainteresuje - odległości, jakie kiedyś sobie robiłem:

f_16435mx7y9wm_26c051b.jpg

Punkt początkowy jest przy centrum trzech budynków I etapu. Reszta - jak widać.

Znów zależy kto gdzie kupił sobie mieszkanie :-)

Acha, ów "straszny" masz GSMu na razie jest w kolegium odwoławczym - decyzja jest oprotestowana przez mieszkańców. Sam masz ma stanąć na działce AM-16 55/7 - czyli na terenie za halą dawnego POMu (gdzieś za literką "M" na zdjęciu). W Polce są dość ostre normy emisji (0.1W/m2) zatem Ornage sobie nie poszaleje -to raz, a dwa - obecnie uważa się że w pełni bezpieczna odległość to 100m od masztu - tzn w tej odległości nie ma promieniowanie żadnego wpływu na ludzi. Zatem nie ma co się bać masztu który ma być...250m od osiedla. Inna sprawa - lepiej żeby nie było niż miałby być.
odpowiedz
jawn 21.07.2010, godz. 23:37
Bricomarche = Krokus Sp.z.o.o a oni lubią stawiac zaraz koło marketu bezobsługową stację paliw z konkurencyjnymi cenami:) tak jak to jest w innych miastach gdzie funkcjonują markety muszkieterów także jest szansa na dwie stacje paliw
odpowiedz
rossomak 21.07.2010, godz. 16:37
Acha i jeszcze jedno - wyjaśnijmy wreszcie sprawę tego masztu GSM i Bricomarche.

Proszę żeby osoby które o tym piszą podały dokładnie sygnaturę działki gdzie, i co ma stanąć.
Dla ułatwienia:
f_g3jrm1m_2d4fe41.jpg

A wg. wypisu z ksiąg wieczystych:

Działka AM-16 55/5
[quote:ktm237q0]Ogólne informacje dotyczące wybranej księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
WR1W/00043858/2
Typ księgi wieczystej
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA
Oznaczenie wydziału prowadzącego księgę wieczystą
IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH TRZEBNICA
Data zapisania księgi wieczystej
2008-08-06
Data zamknięcia księgi wieczystej
Właściciel / użytkownik wieczysty / uprawniony

* "KROKUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[/quote:ktm237q0]
[quote:ktm237q0]
I jeszcze powiązane z tą działką:
że w dniu 16.12.2009 r.. zostało
wydane postanowienie nr ROS 7625/39/5/09 o nałożeniu obowiązku przeprowadzenia
oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko wraz z określeniem zakresu raportu
o oddziaływaniu na środowisko dla przedsięwzięcia pn. budowa stacji paliw przy
ul. Wrocławskiej w Trzebnicy (dz. nr 55/5 AM-16 obręb Trzebnica).
1. Postanowienie zostało wydane dla Pana Antoniego Felińskiego, występującego
z upoważnienia Pana Macieja Misana, pełnomocnikainwestora – firmy „KROKUS”
Sp. z o. o., ul. Janikowska 33, 61-070 Poznań,[/quote:ktm237q0]
Źródło: http://bip.trzebnica.pl/bip/php/strona. ... dzie_szuk=
Pozycja: ros_7625_39_8_09_10.pdf - budowa stacji paliw przy ul. Wrocławskiej w Trzebnicy (dz. nr 55/5 AM-16, obręb Trzebnica).

Zatem co ma naprawdę stanąć na TEJ działce?

A teraz druga działka (mniejsza)
AM-16 55/10
[quote:ktm237q0]Ogólne informacje dotyczące wybranej księgi wieczystej
Numer księgi wieczystej
WR1W/00039080/6
Typ księgi wieczystej
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA
Oznaczenie wydziału prowadzącego księgę wieczystą
IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH TRZEBNICA
Data zapisania księgi wieczystej
2006-02-08
Data zamknięcia księgi wieczystej

Właściciel / użytkownik wieczysty / uprawniony

* TRIADA-DOM WACHOWIAK ŚLIWIAK SPÓŁKA JAWNA

[/quote:ktm237q0]

O, proszę, czyli jej właścicielem był/jest deweloper.

Żeby było jasne - może faktycznie na większej działce ma stanąć Brico, a na mniejszej masz GSM (bo na odwrót się nie da :lol:) ale prosiłbym od jakieś dokumenty na to. Może coś przeoczyłem, to sam bym się z chęcią dowiedział.
odpowiedz
rossomak 21.07.2010, godz. 14:45
Wyjaśnijmy sobie pewne sprawy.

"jawn" napisał:
zeen i rossomak widzę ze staracie za wszelką cenę wypromować inwestycję Triady oraz wytykacie często niesłusznie minusy osiedla Brama Trębaczy


Zaczęło się od tego, że opisywałem obie inwestycje - zarówno "Bramę" jak i "Panoramę" ponieważ byłem nimi zainteresowany. Z przyczyn różnych (do których przejdę) zadecydowałem o inwestycji w Triadzie. Podczas opisywania w tym wątku os. Panorama nastąpił masowy desant wyjątkowo tandetnego e-marketingu [u:29z6p7kb]prawdopodobnie[/u:29z6p7kb] ze strony konkurencji Triady. Różne dziwne konta były tworzone zaraz po tym jak zamieściłem cokolwiek (a już nie daj Bóg pozytywnego!) o os. Panorama. I z tych kont wypisywano różne rzeczy - cześć z sensem, część bez sensu. Przypominam również o awanturze z ocenzurowaniem wątku o Bramie Trębaczy i przy okazji tego wątku też. Ktoś z podwykonawców z "Bramy" opisał w właściwym poście jak mu się współpraca układała i co sądzi o firmie "Eurobudownictwo" -czy napisał prawdę? Nie wiem -może kłamał, może pisał półprawdę. Ale facet był ostro wkurzony i podawał szereg interesujących faktów/poszlak do przemyślenia. Czy sprawa wymagała ocenzurowania wątku? Ja tego nie pisałem, kolesia nie znam - nie moja sprawa.
Obecnie nie udzielam się w wątku o "bramie" - wisi mi to ile osób utopi tam pieniądze, (lub kupi wspaniałe mieszkania.) To już nie mój biznes każdy jest dorosły. Natomiast bawienie się w nieudolny e-marketing w tym wątku budzi mój niesmak - zważywszy że ja sobie odpuszczam typową internetową "jechaninę" o ile ktoś nie przegina i nie potrzebnie nie wyciąga tematu.
I żeby było jasne - poza kupowaniem tam mieszkania nie mam nic wspólnego z Developerem Triada-Dom, co więcej nie mam nawet żadnej korzyści z tego, że opisuję tę inwestycję. Chce po prostu pomóc innym osobom, które być może chciały by nabyć mieszkanie w Trzebnicy (lub na os. Panorama) i szukają jakiejś w miarę wyważonej opinii o tej budowie.

Ale skoro chcesz się bawić - proszę bardzo - bawmy się:

[quote:29z6p7kb]wg mnie najlepsze w inwestycji Triady to ich marka[/quote:29z6p7kb]
BRAWO - ODKRYŁEŚ AMERYKĘ!
Tak Triada-Dom jest deweloperem który ma weryfikowalną przeszłość, po którego budowach (we Wrocławiu i Świdnicy) można się przejść i zobaczyć jak i co wykończyli, oraz porozmawiać z ludźmi tam mieszkającymi. I co? I okazuje się, że nie mieli przestojów, obsuw, złych podwykonawców. Zaś potknięcia były nieliczne i raczej subiektywnej natury (komuś nie podobały się domofony a komuś innemu kolor czegoś tam). Ergo - jest to deweloper mający dobrą markę i nie robiący lipy, zatem ryzyko inwestycyjne jest zminimalizowane.

A co stoi za Deweloperem budującym Bramę Trębaczy? Czy nie jest to przypadkiem spółka-córka? Jeżeli tak, to dlaczego ją utworzono? Jakie doświadczenia ma deweloper (i inwestorzy) w stawaniu tego typu budynków?
Ergo - jedna wielka niewiadoma. Znów - każdy jest dorosły, ryzyko oceni sobie sam.


[quote:29z6p7kb]
ale na wrocławskiej sami widzicie jak dużo jest minusów wspomnę o kilku :
- stacja Orlen przy płocie
- Maszt telefonii komórkowej na sąsiedniej działce ( narazie jest pozwolenie na budowę wysokość 42,50m )
- sklep wielkopowierzchniowy Bricomarche przy wjeździe
- lakiernia samochodów ciężarowych JUSAM ( o pyłach było już wspominane tylko posty zostały usunięte)
- lokalizacja na wzgórzu - ciągłe wiatry i przeciągi
- daleko do sklepów ( oprócz BRICOMARCHE bo będzie za płotem - ale to dobre do wykończenia ale później Tiry z kibelkami wieczorową pora na pewno nie bedą miłe )
[/quote:29z6p7kb]

1. O Orlenia pisałem - mnie nie razi.
2. Której działce, podaj sygnaturę działki - albo planik.
3. Patrz wyżej
4. Znów - zadzwoń do Jusamu, ucieszą się. Lakiernia spełnia pewne normy.
5. "wiatry i przeciągi?" buhahahhahahaha ale argument
6. "daleko do sklepów" - 24H Orlen ~100m, a reszta mało się liczy bo poza Biedronką to średnio się opłaca kupować w tym co jest.

[quote:29z6p7kb]
a co do Bramy Trębaczy która od początku lipca 2010 znowu ruszyła po przerwie spowodowanej przedłużającą się procedurą przyznania kredytu , który finalnie został przyznany na 100% inwestycji to uważam że Brama Trębaczy ma więcej do [/quote:29z6p7kb]

1. Czyli oficjalnie przyznałeś, że:
a) był duży przestój
b) developer miał problemy z przyznaniem kredytu

Zwykle przestoje i problemy z uzyskaniem kredytu świadczą o:
- małym doświadczeniu developera w takich inwestycjach
- złej organiazacji pracy
- braku zabezpieczenia środków finansowych na budowę

Czy tak było w przypadku "Bramy" - nie wiem, ale warto zastanowić się czemu ta inwestycja miała takie problemy. I o czym to może świadczyć.
No chyba że ktoś mi wmówi, że to wina banku.

[quote:29z6p7kb] choc słaboscią jej są jej osoby które wypisują brednie na stronach internetowych[/quote:29z6p7kb]

Jak już to przyczyny tkwią w firmie i tym jak idzie ta budowa, a nie dwóch osobach na tym forum. które zresztą nie wypisują bredni. Zresztą na różnych stornach o os. panorama pojawiają się może 4 osoby coś piszące o tej inwestycji. Normalnie wydział propagandy KC PZPR.

[quote:29z6p7kb]
- jesli chodzi o liczbę sprzedanych mieszkań to na 18.07.2010 wynosi ona 33 mieszkania i może sie wydawac stosunkowo mała ale wg założeń banku i inwestora to wystarczająca ilość na tym etapie budowy ( budowa miała przestój 4 miesiące ) ,
[/quote:29z6p7kb]
1. Bo w porównaniu do innych developarów jest mała.
2. Skoro bank dał wa kredyt - super, ludzie jednak dostaną swoje mieszkania, i jest OK.
3. 4 miesiące przestoju....co zima sroga była....a potem powódź? A...Smoleńsk jeszcze w trakcie był... Pewnie dlatego.

[quote:29z6p7kb]
- Eurobudownictwo Sp. Z.o.o ma sie dobrze choc wielu na forach wypisywało brednie o upadłości, itp i przez takich internetowych idiotów lub specjalistów od CZARNEGO PR OD KONKURENCJI lub panów o nickach ZEEN lub ROSSOMAK [/quote:29z6p7kb]

Po pierwsze - ja nie wypisywałem żadnych tekstów na temat upadłości tego dewelopera
Po drugie - przez takie zestawienie obrażasz mnie
Po trzecie - nie specjalizuje się w PR ani nie działam od konkurencji, po prostu opisuje tę inwestycję.

[quote:29z6p7kb]
( dzis rozmawiałem z kobietą, która zdecydowała sie zakupić mieszkanie na Bramie Trębaczy i dużo czytała postów w internecie to nazwała was zakompleksionymi chłopcami którzy podniecają sie nie tym co trzeba... upss:) wiadomo o co chodzi:P [/quote:29z6p7kb]

Super, poza żałosnym "ad personam" masz coś jeszcze? Jak nie ma merytorycznych argumentów to się zaczyna obrażanie adwersarzy w dyskusji. A nie, ty tylko rozmawiałeś "z kobietą". Dobra twoja sprawa - chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nie.

[quote:29z6p7kb]
szkoda tylko osób które swoją decyzję budują na opiniach w internecie ( potężna możliwość kreowania strachu i nieprawdy ) i tacy klienci po kilku postach sie wycofuja z transakcji nie próbujac tematu sprawdzić w bardziej wiarygodnych źródłach
[/quote:29z6p7kb]

Po prostu masz ludzi za debili, którzy nałykają każdą ściemę jaką usłyszą w biurze handlowym developera. O szukasz winnych, bo jednak nie są tacy głupi jakbyś chciał, i sprawdzają w co lokują pieniądze. Sam napisałeś że były problemy z przyznaniem kredytu na inwestycję, i przeszło czteromiesięczne opóźnienie i tam z łaski swojej szukaj przyczyn słabej sprzedaży mieszkań w "Bramie Trębaczy".

Dobra swoje napisałem -życzę wam dużej ilości sprzedanych mieszkań i szczęśliwego (bez kolejnych czteromiesięcznych opóźnień) dokończenia inwestycji. I braku poprawek rzecz jasna.

Acha jeszcze jedno - mam ten post zapisany na dysku, i jak coś w ciągu sekund go odtworzę (to jakby miał zamiar znów "wyparować"), zaś powyższe umieszczam tzw. "prawem repliki" na to co powypisywał jawn - i mam nadzieję, że Admini to uszanują.
odpowiedz
zeeen 21.07.2010, godz. 13:46
Witam, widzę wielkie ciśnienie pana "jawn" które pozwala obrażać ludzi na forum...
Szkoda bić piany, ludzie sami się przekonają. Deweloper nastawiony w 100% na zysk.
Dąży za wszelką cene do sprzedaży mieszkań a lokale usługowe będą wyłącznie własnością inwestora przeznaczone pod wynajem.
Tylko trzepać kasiore i nabijać ludzi w butelke.
[quote:eovqlpmv]Obecnie w sejmie trwają prace nad likwidacją użytkowania wieczystego i można założyć, że w przyszłości ta forma władania nieruchomościami zostanie zamieniona na własnosc[/quote:eovqlpmv]
można założyć- hehe dobre , jak bym miał zakładać to bym w zimie w kapciach chodził.
[quote:eovqlpmv]nie straszcie ludzi jakąś spółdzielnią jak kilka postów wyżej bo to jakies nieporozumienie pisanie o spółdzielni -- to wogóle jest poza tematem Bramy bo osiedle buduje developer i sprzedaje własność lokali z udziałem z gruncie ( użytkowanie wieczyste na 99 lat ) , zeen pisze o jakichs domiarach za ogrzewanie - zeen o czym ty piszesz na Bramie będą indywidualne piece gazowe firmy Viessmam typu Vitopend 100
[/quote:eovqlpmv]
przeczytaj uważnie o czym mowa i nie klep bełkotu.
Przywołałem zdarzenie z życia wziete, kiedy to jesteśmy właścicielami mieszkania a czujemy się jak najemcy.
W waszym przypadku chodzi o sporną kwestie gruntu. Jasną sprawą jest że będziecie przekonywac ludzi na swoją stronę.
A tak naprawdę zweryfikuje to czas, bo kupując mieszkanie myślimy o naszych dzieciach i wnukach dziedziczących później daną nieruchomość.
Użytkowanie wieczyste, bo o nim mowa-jak będzie interpretowane przez państwo polskie za 5, 10 ,20 lat -nikt nie wie.
Szkoda mi tylko moich znajomych ,którzy siedzą jak na szpilkach i modlą sie żeby budowa Bramy trębaczy została ukończona.
odpowiedz
Jan Augustynowski 21.07.2010, godz. 00:13
Ale nuda jak na Wiejskiej. Kochać się chłopaki, a nie bojować! To forum jest przepełnione miłością, a nie konfliktami ;) Proszę nie burzyć zadbanej tu harmonii :)
odpowiedz
jawn 20.07.2010, godz. 22:47
zeen i rossomak widzę ze staracie za wszelką cenę wypromować inwestycję Triady oraz wytykacie często niesłusznie minusy osiedla Brama Trębaczy ,

wg mnie najlepsze w inwestycji Triady to ich marka ale na wrocławskiej sami widzicie jak dużo jest minusów wspomnę o kilku :
- stacja Orlen przy płocie
- Maszt telefonii komórkowej na sąsiedniej działce ( narazie jest pozwolenie na budowę wysokość 42,50m )
- sklep wielkopowierzchniowy Bricomarche przy wjeździe
- lakiernia samochodów ciężarowych JUSAM ( o pyłach było już wspominane tylko posty zostały usunięte)
- lokalizacja na wzgórzu - ciągłe wiatry i przeciągi
- daleko do sklepów ( oprócz BRICOMARCHE bo będzie za płotem - ale to dobre do wykończenia ale później Tiry z kibelkami wieczorową pora na pewno nie bedą miłe )

to na tyle wg mnie

a co do Bramy Trębaczy która od początku lipca 2010 znowu ruszyła po przerwie spowodowanej przedłużającą się procedurą przyznania kredytu , który finalnie został przyznany na 100% inwestycji to uważam że Brama Trębaczy ma więcej do zaoferowania choc słaboscią jej są jej osoby które wypisują brednie na stronach internetowych

nie straszcie ludzi jakąś spółdzielnią jak kilka postów wyżej bo to jakies nieporozumienie pisanie o spółdzielni -- to wogóle jest poza tematem Bramy bo osiedle buduje developer i sprzedaje własność lokali z udziałem z gruncie ( użytkowanie wieczyste na 99 lat ) , zeen pisze o jakichs domiarach za ogrzewanie - zeen o czym ty piszesz na Bramie będą indywidualne piece gazowe firmy Viessmam typu Vitopend 100

- podniecacie się ze na wrocławskiej będziecie miec własnosc a Brama Trębaczy stawiana jest na gruncie będącym w użytkowaniu wieczystym - mysląc rozsądnie i w pełni logicznie różnice są praktycznie nie do odczucia dla właściciela mieszkania ( bardzo dużo inwestycji we wrocławiu czy warszawie jest budowanych w oparciu o użytkowanie wieczyste i sprzedają sie znakomicie pod warunkiem że kupujący ma pełna świadomość że tak naprawde różnica jest nikła, Dla przeciętnego użytkownika praktycznie żadna

Mówiąc w skrócie własność jest prawem "silniejszym" od użytkowania wieczystego jednak do użytkowania wieczystego mają zastosowanie przepisy odnośnie własności (np jeśli chodzi o formę nabycia). Poza tym, gdy będziesz użytkownikiem wieczystym poza podatkiem od nieruchomości zapłacisz również corocznie opłatę za użytkowanie (opłata roczna na terenie Trzebnicy 0,21 groszy za 1m2 rocznie ). Obecnie w sejmie trwają prace nad likwidacją użytkowania wieczystego i można założyć, że w przyszłości ta forma władania nieruchomościami zostanie zamieniona na własnosc

- jesli chodzi o liczbę sprzedanych mieszkań to na 18.07.2010 wynosi ona 33 mieszkania i może sie wydawac stosunkowo mała ale wg założeń banku i inwestora to wystarczająca ilość na tym etapie budowy ( budowa miała przestój 4 miesiące ) ,

- Eurobudownictwo Sp. Z.o.o ma sie dobrze choc wielu na forach wypisywało brednie o upadłości, itp i przez takich internetowych idiotów lub specjalistów od CZARNEGO PR OD KONKURENCJI lub panów o nickach ZEEN lub ROSSOMAK ( dzis rozmawiałem z kobietą, która zdecydowała sie zakupić mieszkanie na Bramie Trębaczy i dużo czytała postów w internecie to nazwała was zakompleksionymi chłopcami którzy podniecają sie nie tym co trzeba... upss:) wiadomo o co chodzi:P , sprzedaż mieszkań na Bramie jest na poziomie 33 a nie na przykład 66 ale to kwestia czasu i postępu prac budowlanych , szkoda tylko osób które swoją decyzję budują na opiniach w internecie ( potężna możliwość kreowania strachu i nieprawdy ) i tacy klienci po kilku postach sie wycofuja z transakcji nie próbujac tematu sprawdzić w bardziej wiarygodnych źródłach

tak dla wiadomości od wczoraj jest nowy atrakcyjny cennik oraz nowe ceny na garaże na osiedlu BRAMA TRĘBACZY

zapraszamy na Bramę Trębaczy
odpowiedz
rossomak 19.06.2010, godz. 21:21
Postępy na budowie:

Klikać miniaturki:

t_yjefqf0pm_a746e83.jpg

t_yjefqeyxm_1a3fd46.jpg

t_yjefqeywm_4f600c1.jpg
odpowiedz
rossomak 08.04.2010, godz. 16:26
Jeszcze jedna taka sprawa:

"pmpartner" napisał:
Brama Trębaczy to scisłe centrum Trzebnicy, idealna komunikacja z obwodnića ( w przysżłosci bedzie to jedyny wyjazd na S5 )


Ja bym się tym w kontekście planów postawienia S5 (albo 2013 albo 2015) nie chwalił... w czym rzecz:

f_dvns6ti2m_05ddb26.jpg

1. Jedynym łącznikiem dla Trzebnicy z S5 ma być obecny już węzeł (dla krajowej 5). Innego łącznika się nie przewiduje.
2. Obecna DK5, mimo remontu zostanie zepchnięta do drogi lokalnej łączącej Trzebnicę z Będkowem, Wysokim Kościołem, Wisznią Małą, Ligotą Piękną, Krynicznem, Psarami no i Wrocławiem.
3. Jedynym łącznikiem na dawnej DK5 z nową S5 będzie ten w Krynicznie - 10km od Trzebnicy, a 5km od Wrocławia...zatem poza mieszkańcami w/w wiosek mało kto będzie z niego korzystać, bo opłaca się szybciej jechać S5.
4. bezpośrednim efektem tego będzie znaczne ograniczenie ruchu na ul. Wrocławskiej -obecnie jest ona naturalnym wylotem na DK5, ale to się zmieni po postawieniu S5...
5. Cały poważniejszy ruch na linii Trzebnica -Wrocław będzie zaczynać się od...zjazdu z ul. Obornickiej, i to właśnie na tą ulicę przeniesie się większość ruchu - ciężarówki, PKSy, tranzyt, ludzie jadący do pracy, etc.
6. Obornicka? No to mamy problem bo przy obecnym układzie dróg w Trzebnicy cały ten ruch pójdzie ulicami:
-Marcinkowską
-Rynek
-Żołnierzy Września
Właśnie mieszkańcy tych ulic odczują najbardziej smród i hałas wzmożonego ruchu.
No a teraz proszę dodać sobie 2+2 i zobaczyć przy jakich ulicach która inwestycja jest zlokalizowana, i w jakiej odległości..

Dlatego ja bym się bliskością wylotu na S5 nie chwalił...bo 15-20m fasady budynku od JEDYNYCH dwóch wylotowych z Trzebnicy ulic (na Obornicką i tym samym S5) nie napawa optymizmem.
Oczywiście to najwcześniej za 4lata (realnie do 6).
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję