[Okolice Trzebnicy] Osiedle domów jednorodz SEK Deweloper

REKLAMA
inwestorSEK DEWELOPER S.C.
realizacjaIV kw. 2010
wykonawcaSEK s.c.

O inwestycji [Okolice Trzebnicy] Osiedle domów jednorodz SEK Deweloper

Inwestycja polegająca na budowie docelowo 34 domów jednorodzinnych na obrzeżach Trzebnicy. Etap I oraz II obejmowały łącznie 12 budynków, które zostały już wybudowane i przekazane klientom.

Osiedle "Księginice Etap III" oddalone 1,5 km od Trzebnicy jest kontynuacją prowadzonej na tym terenie inwestycji, polegającej na wybudowaniu 34 domów jednorodzinnych. Etap III przewiduję realizację 22 domów o powierzchniach od 132 do 160 m2, na działkach o wielkości ponad 1000 m2 każda. Niewątpliwymi zaletami miejsca gdzie prowadzona jest ta inwestycja są: cisza i spokój, które zapewne Państwo tam odnajdziecie, a jednocześnie bezpośrednie połączenie komunikacyjne z Trzebnicą jak i Wrocławiem (ok. 30 min).

Trzebnica jako miasto powiatowe zapewni Państwu możliwość korzystania ze wszystkich niezbędnych potrzeb cywilizacyjnych takich jak: szkoły, przedszkola, sklepy, szpital, kościół, kino, aqua-park, kompleks rekreacyjno-sportowy.

Inwestycja ta realizowana jest z myślą o klientach mających dość miejskiego zgiełku doceniających możliwość posiadania własnego zakątka a zarazem ceniących możliwość szybkiej komunikacji z aglomeracją wrocławską.
Inwestycji rozpoczęta w kwietniu 2009 roku, natomiast przekazanie domów pierwszym klientom miało miejsce już w grudniu 2009 roku.

więcej na stronie:

http://firmasek.pl/zrealizowane.php

Opinie o [Okolice Trzebnicy] Osiedle domów jednorodz SEK Deweloper

Napisz komentarz
Orzech
Inwestycja w Księginicach koło Trzebnicy. W sumie 33 domy jednorodzinne:
http://www.firmasek.pl/Trzebnica/trzebnica.htm
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA