[Wałbrzych] Mando Corporation Poland

[Wałbrzych] Mando Corporation Poland

REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
Marta Nowak
@Dariusz Duda Też się właśnie zastanawiam nad wysłaniem do nich cv. Chyba mnie przekonałeś ;)
Dariusz Duda
Super, że ta firma powstała w mojej okolicy. Pracuje tam wielu moich znajomych i są zadowoleni, a w chwili obecnej i ja planuję złożyć CV. Firmy, które szanują pracowników się ceni.
KoraX
... Co do tych "zacisków hamulcowych" to ewentualna produkcja dopiero 2014 (FIAT) a już na pewno w 2015 (VW MQB platform) ;-)
A "komponenty" (Amortyzatory) trafią zarówno do HMC jak i KIA. Także jak kto kupi CEED II lub i35 to będzie miał amorki z Wałbrzycha :)
Orzech
[quote:2iv0kjcq] Mando ruszyło z produkcją w Polsce

Została zakończona budowa fabryki i budynku biurowego spółki Mando Corporation Poland na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park.

- 17-go października rozpoczęliśmy seryjną produkcję amortyzatorów - powiedziała AutomotiveSuppliers.pl Iwona Lech, Senior HR Manager. Komponenty trafiają do aut produkowanych w fabryce Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) w Noszowicach.

Do końca bieżącego roku zakład w Wałbrzychu będzie zatrudniał 133 pracowników.
W przyszłym roku zostanie uruchomiona produkcja kolejnych komponentów i podzespołów: zacisków hamulcowych oraz układów sterownia ze wspomaganiem elektrycznym.

Przypomnijmy - budowę zakładu produkcyjnego (28 tys. m2) oraz obiektu biurowego (5 tys. m2) rozpoczęto w lipcu 2011 r. Inwestor zadeklarował inwestycję 100 mln euro do końca 2015 r.

Docelowo Mando Corporation Poland ma zatrudniać 350 osób a wytwarzane komponentów trafią poza HMMC do fabryk Volkswagena, Kia Motors, Opla (w tym także do Gliwic), BMW, Renault oraz PSA.
[/quote:2iv0kjcq]

Źródło: AutomotiveSuppliers,pl, Mando
Orzech
Comarch ERP Optima wspiera koreańskie Mando

Fabryka Mando Corporation zlokalizowana na 13 ha działce Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Wałbrzychu to największa fabryka koncernu poza granicami Korei. Firma zajmuje się produkcją części i podzespołów samochodowych do pojazdów takich marek jak Renault, Opel, BMW czy Ford.

Więcej: http://motoryzacja.wnp.pl/comarch-erp-o ... 1_0_0.html
REKLAMA