[Warszawa] Galeria "Pasaż Muranów"

Handel/Warszawa/Żoliborz/Nowolipki
REKLAMA

O inwestycji [Warszawa] Galeria "Pasaż Muranów"

Na nowe centrum handlowe Pasaż Muranów w Warszawie składają się trzy sąsiadujące budynki: dwa trzykondygnacyjne obiekty mieszczące się przy Al. Jana Pawła II 43a i 45a oraz dwukondygnacyjny, zlokalizowany przy Al. Jana Pawła II 41a. Ich całkowita powierzchnia to 8,5 tys. mkw. W Pasażu Muranów mieszczą się sklepy odzieżowe, kosmetyczne, spożywcze, optyk, apteta, salon biżuterii, lokale usługowe, banki. W zależnoości od usytuowania, powierzchnia dostępnych w obiektach Pasażu Muranów lokali waha się od 30 do 200 mkw. Budynek 41a jest już prawie w całości wynajęty. Natomiast, oddane do użytku w ubiegłym roku obiekty 43a i 45a, do tej pory zostały zagospodarowane w ok. 80 proc. Wolnych jest jeszcze w sumie około 20 pawilonów. Wśród najemców Pasażu Muranów znajdują się już m.in.: Rossman, Donna Fashion Collection, suknie ślubne Lorange, bielizna La Magia, Denny Rose, Dalia oraz White Trash. Więcej informacji: www.pasaz-muranow.pl
Napisz komentarz
Jan Hawełko
25 czerwca 2010 roku został otwarty Pasaż Muranów przy Al. Jana Pawła II w Warszawie. Nowe centrum handlowe oferuje ponad 100 sklepów. Powierzchnia użytkowa otwartego Pasażu wynosi około pięć tys. mkw.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Na nowe centrum handlowe Pasaż Muranów w Warszawie składają się trzy sąsiadujące budynki: dwa trzykondygnacyjne obiekty mieszczące się przy Al. Jana Pawła II 43a i 45a oraz dwukondygnacyjny, zlokalizowany przy Al. Jana Pawła II 41a. Ich całkowita powierzchnia to 8,5 tys. mkw. W Pasażu Muranów mieszczą się sklepy odzieżowe, kosmetyczne, spożywcze, optyk, apteta, salon biżuterii, lokale usługowe, banki.
W zależnoości od usytuowania, powierzchnia dostępnych w obiektach Pasażu Muranów lokali waha się od 30 do 200 mkw. Budynek 41a jest już prawie w całości wynajęty. Natomiast, oddane do użytku w ubiegłym roku obiekty 43a i 45a, do tej pory zostały zagospodarowane w ok. 80 proc. Wolnych jest jeszcze w sumie około 20 pawilonów. Wśród najemców Pasażu Muranów znajdują się już m.in.: Rossman, Donna Fashion Collection, suknie ślubne Lorange, bielizna La Magia, Denny Rose, Dalia oraz White Trash.
Więcej informacji: www.pasaz-muranow.pl
REKLAMA