Wojszyckie Alejki

Wojszyckie Alejki

Wrocław/Wojszyce/Gałczyńskiego 37
REKLAMA

O inwestycji Wojszyckie Alejki

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane realizuje przy ulicy Gałczyńskiego 37 na wrocławskich Wojszycach inwestycję Wojszyckie Alejki. To trzypiętrowy budynek wielorodzinny z 62 mieszkaniami: jedno- (27,37 mkw.), dwu- (42,64-59,05 mkw.), trzy- (59,05-66,07 mkw.) oraz czteropokojowymi (75,56-75,88 mkw.). Są też dostępne dwupokojowe lokale z antresolami o metrażach całkowitych w przedziale 59,14-92,22 mkw.

Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą tarasy, a na wyższych kondygnacjach – balkony. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6-2,8 m. Deweloper zaplanował garaż podziemny z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi, a także wspólną rowerownią. Stanowiska dla samochodów są też wydzielone na terenie osiedla.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jan Augustynowski
Wklejam początek notki w sprawie II etapu: ROBYG – drugi etap wrocławskiego osiedla Wojszyckie Alejki w sprzedaży 3 budynki, 148 mieszkań Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży drugi etap osiedla Wojszyckie Alejki we Wrocławiu. Obejmie on 3 budynki, każdy będzie miał 3 piętra. Łącznie w ofercie jest 148 mieszkań od 1 do 4 pokoi – wszystkie z balkonami lub tarasami. W budynkach będą windy, w mieszkaniach na parterze rolety i ogródki, a w każdym lokalu w standardzie system SMART HOUSE firmy Keemple. Dodatkowo na osiedlu będzie zainstalowana stacja ładowania samochodów elektrycznych....
Jakub Zazula
Jan Augustynowski
Mariusz Bartodziej
+1
Mariusz Bartodziej
REKLAMA