[Wrocław] Osiedle "Zodiak" i "Zodiak II"

[Wrocław] Osiedle "Zodiak" i "Zodiak II"

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Wojszyce
REKLAMA
inwestori2 Development S.A.
realizacjaII kw. 2015

O inwestycji [Wrocław] Osiedle "Zodiak" i "Zodiak II"

Osiedle Zodiak to kameralny kompleks domów w zielonej i spokojne dzielnicy Wrocławia Krzyki – Wojszyce. Inwestycja stanowi propozycję, która z pewnością zarówno rodziny z dziećmi jak i wszyscy lubiący spędzać czas na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pragnących zamieszkać we własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, bez konieczności wyprowadzania się poza granice miasta. Osiedle Zodiak to 47 jednostek mieszkalnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 81 do 112 mkw. Każdy z modułów jest 3-kondygnacyjny.II etap osiedla to budynek wielorodzinny.

Opinie o [Wrocław] Osiedle "Zodiak" i "Zodiak II"

Napisz komentarz
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Nie wiem jak to będzie z tymi budynkami. Usterka lamp na ulicy od 4 miesięcy nieusunięta. Ciekawe ile to będzie straszyło. Ponadto wymiany kabla zasilającego do mieszkania wykonuje już kolejny podwykonawca. deweloper płakał jak sprzedawał !!!
fasada_1500x.JPG
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ariel78
Chce z tego miejsca przestrzec wszystkich potencjalnych klientow i2 Development , WRE czy jakkolwiek by sie nie nazywali w przyszlosci. Osiedle wyglada jakby bylo uzytkowane latami przez ludzi z marginesu spolecznego, czesci wspolne w stanie karygodnym, brudne, niewykonczone, cieknace dachy, wystajace niezabezpieczone kable, porozjezdzane trawniki, smieci wokol kontenera, kostka brukowa w rozsypce, polowa lamp nie swieci, prowizoryczne dykty w miejsce szyb, klatki schodowe to totalny kicz, a przy inwestycji albo gory ziemi albo stojoca woda, bloto, syf i bagno - a to wszystko w czasie gdy czesc lokatorow jeszcze nie spedzila nawet jednej nocy w swoich nowych mieszkaniach. Wiem ze o wielu deweloperach mozna znalezc zle slowa, ale w porownaniu z i2 to anioly! Podsumowujac - zenada i jawna kpina z klientow. 
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA