[Wrocław] Biurowiec "Skarbowców 115"

[Wrocław] Biurowiec "Skarbowców 115"

Biura/Wrocław/Krzyki/Partynice/Skarbowców 115
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wrocław] Biurowiec "Skarbowców 115"

inwestorT Deweloper Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2018

O inwestycji [Wrocław] Biurowiec "Skarbowców 115"

Skarbowców 115 to nowoczesna inwestycja biurowa na południu Wrocławia. Czteropiętrowy budynek biurowo-usługowy o powierzchni 1700  m2 to miejsce stworzone z myślą o Twoim biznesie.
W sprzedaży dostępne są lokale o powierzchni od 26 do 340 m2. Piętra są zaprojektowane w układzie „open space”, co umożliwia łączenie biur zgodnie z indywidualnymi potrzebami prowadzonej działalności.
Parter o charakterze usługowym i ogólnodostępne miejsca parkingowe to dodatkowe atuty dla klientów Twojej firmy.
Do budowy oraz wykończenia budynku użyto wysokiej jakości materiałów. Przestronne, przeszklone balkony dodatkowo zwiększają komfort pracy. Ponadto biurowiec Skarbowców 115 został zaprojektowany z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych – nowoczesna winda z dostępem z poziomu garażu podziemnego. Ze względu na łatwą skalowalność biznesu, miejsce szczególnie polecane firmom IT.

Biurowiec Skarbowców 115 położony jest w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Dogodny dojazd do centrum Wrocławia (6,5 km do Rynku), Bielan Wrocławskich i autostrady A4 (3,5 km). W okolicy budynku przebiegać będzie droga łącząca Aleję Piastów z ulicą Racławicką, która uczyni dojazd to siedziby Twojej firmy jeszcze łatwiejszym.
Klecina to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia. Prowadzone inwestycje deweloperskie przyciągają nowych mieszkańców, którzy stanowią wciąż rosnącą grupę potencjalnych klientów Twojej firmy.

Opinie o [Wrocław] Biurowiec "Skarbowców 115"

Napisz komentarz
Mima
"Ogólnodostępne miejsca parkingowe"? - biorąc pod uwagę obecną sytuację i problem ze znalezieniem wolnego miejsca do parkowania (wokół planowanego biurowca są same budynki mieszkalne) na tych parkingach to chyba określenie na wyrost. Czyżby inwestor nie przewidział własnego parkingu? Na dodatek chyba wcale nie takie ogólnodostępne (jeśli mowa o tych, które już są, to chyba z wyjątkiem tych miejsc, gdzie nie ma jeszcze żadnego utwardzenia i przy ulewie stoi się w wielkim błocie) - proszę zwrócić uwagę na tabliczki od wspólnot mieszkaniowych przy tych parkingach. 
Co dalej z inwestycją? Póki co od ponad pół roku po ogrodzeniu terenu straszy rozkopana i już porastający zielskiem hałda ziemi, a ogrodzenie przy wietrznej pogodzie przewraca się, uniemożliwiając wyjazd z parkingu i przejazd drogą osiedlową. Z ciekawości mam jeszcze pytanie, od której strony przewidują Państwo dojazd na budowę ciężkiego sprzętu? Do inwestycji z jednej i drugiej strony prowadzi wąska droga osiedlowa, na której po obydwu stronach stoją samochody (Skarbowców 122-117 czy od strony Krzyckiej 86?; o ile dobrze pamiętam stały tam zakazy wjazdów pojazdów przekraczających 3,5 tony), pozostaje jeszcze opcja wjazdu od Życzliwej przez nieutwardzony pas między budynkami. 
0
Zaloguj aby dodać komentarz
T Deweloper
Dziękujemy za zainteresowanie naszą inwestycją. 
Jest ona zlokalizowana przy ul. Skarbowców 115 (znacznik na mapie wygląda na prawidłowy). W budynku znajdować się będą biura oraz lokale usługowe. Biurowiec zaprojektowano z zamysłem harmonijnego nawiązania do mieszkaniowego charakteru okolicy. W wyniku przeprowadzonych badań z użytkownikami powierzchni biurowych zdecydowano się również na umieszczenie balkonów, które mają zapewniać pracownikom dodatkowy komfort. Inwestycja będzie gotowa w 2018 roku, w najbliższych tygodniach ruszają roboty ziemne.
W przypadku dalszych pytań jesteśmy do dyspozycji.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Witam na forum kolejnego dewelopera. Mam kilka pytań:

- jaka jest dokładna lokalizacja inwestycji, bo nie widzimy poprawnie zaznaczonej lokalizacji na mapie
- czy w inwestycji istnieją również mieszkania, bo wizualizacje wskazują na obiekt mieszkaniowy, a nie biurowy
- czy inwestycja jest gotowa, czy planowana, bo użyli Państwo sformułowania "użyto" co wskazywałoby na to, że inwestycja jest zakończona lub w trakcie budowy

Dziękuję :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA