[Wrocław] Bolesława Prusa 38-40

[Wrocław] Bolesława Prusa 38-40

Kamienice i zabytki/Wrocław/Śródmieście/Ołbin
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Bolesława Prusa 38-40

We Wrocławiu trwa remont kamienicy przy ul. Bolesława Prusa 38-40.
Napisz komentarz
Bo
@sinobrody [Nie byłoby w tym nic złego, gdyby ozdobne elementy wokół okien nie były zrobione ze... styropianowych profili! Wytłoczki przyklejone do elewacji, krzywo przyciętę, krzywo przyklejone] Nie masz pojęcia o czymkolwiek i tak w ogóle. Piszesz bzdury. Żadne wytłoczki tylko materiał z plotera i w dodatku styrodur - nasiąkliwość zero. ...a krzywo przycięty to jesteś ty. Elewacja to element dalekiego planu. Jak chcesz jeździć nosem i sprawdzać dokładność i szczelność to najlepiej między nogami u swojej żony.
Steve
Prawdą jest, że spółki celowe po kilku latach od zakończenia inwestycji (po wygaśnięciu gwarancji i rękojmi) są zamykane . Problem w tym, że w tej konkretnej sytuacji, to spółka Diamond Properties jest spółką celową, a nie likwidowana spółka ART Budownictwo, która jest spółką "matką". To tak, jakby po zrealizowaniu inwestycji p. Sołowow lub p. Czarnecki zlikwidowali Echo Investment lub LC Corp. A co najważniejsze w tym wątku, że zarząd spółki Dianond Properties (w osobie Marty Lempart) oszukał wszystkich klientów, których zapewniał że do tej likwidacji nie dojdzie.
Orzech
Większość spółek jest teraz tworzona przez deweloperów dla realizacji konkretnego, tylko jednego projektu (czynią tak tak wielkie firmy jak Echo Investment, LC Corp czy Rank Progress). A potem zawieszają ich działalność lub likwidują.
Jan Augustynowski
Ale skoro inwestycja jest skończona i wszystkie mieszkania sprzedane to co to za problem, że likwidują spółkę powołaną do realizacji inwestycji?
Steve
"dobreprzestrzenie" napisał:
Oświadczenie Diamond Properties Sp. z o.o.
w sprawie realizacji inwestycji przy ul. Prusa 38


W związku z nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi inwestycji przy ul. Prusa 38, które w ostatnim czasie pojawiły się na niniejszym portalu wyjaśniamy, że:

1. Grupa ART Budownictwo, w tym wchodząca w jej skład spółka Diamond Properties, posiada pełną płynność finansową.

2. Żadna ze spółek nie jest i nie będzie likwidowana.
Wynika to m. in. z postanowienia Sądu Okręgowego, który w orzeczeniu prejudycjalnym (postanowienie z dn. 15.02.2013 r., sygn. akt X GC 74/13), jednoznacznie stwierdził, że powództwo byłego pracownika spółki nie znajduje żadnego uzasadnienia.

3. Inwestycja przy ul. Prusa 38, której generalnym wykonawcą jest ART Budownictwo Sp. z o.o., jest w pełni bezpieczna. Autorem komentarzy na forach dyskusyjnych, dotyczących rzekomych nieprawidłowości powstałych przy realizacji tej inwestycji jest były pracownik spółki Diamond Properties, kryjący się pod pseudonimem: „Wrocławianin”, przeciwko któremu toczy się postępowanie ze względu na m. in. czyny dotyczące nieuczciwej konkurencji.

4. Inwestycja przy ul. Prusa 38 została zakończona 8 marca br. Obecnie nasi Klienci na bieżąco dokonują odbioru mieszkań, zgodnie z trybem określonym w umowach. W trosce o ich bezpieczeństwo finansowe środki przekazywane są na rachunek depozytowy i uruchamiane przez notariusza dopiero po przeniesieniu własności nieruchomości.

5. Powyższa inwestycja pozytywnie przeszła kontrolę nadzoru budowlanego.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia zakładki Q&A, gdzie znajdą Państwo bieżące informacje na temat inwestycji.

Z wyrazami szacunku,
Marta Lempart
Prezes Zarządu
Diamond Properties Sp. z o.o.


Prawdomówność Pani Marty Lempart poddaję pod ocenę czytelników: http://www.imsig.pl/pozycja/2015/58/361 ... WNICTWO_SPÓŁKA_Z_OGRANICZONĄ_ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
alsen strasse 67
2.12


92527_1000x.jpg92528_1000x.jpg
REKLAMA