[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Mieszkania dla młodych"

[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Mieszkania dla młodych"

Wrocław/Księże Małe
REKLAMA
inwestorWestbud Developer Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2012

O inwestycji [Wrocław] Budynek wielorodzinny "Mieszkania dla młodych"

Budynek przy ul.Opolskiej 11-19 będzie posiadał 110 mieszkań /1, 2 i 3 pokojowe/ z balkonami lub tarasami na poziomie parteru. W przyziemiu znajduje się parking podziemny. Zaprojektowany budynek posiada 6 klatek schodowych z cichobieżnymi windami dojeżdżającymi do poziomu parkingu. Mieszkania będą zasilane we wszystkie media. Na poziomie poddasza znajdować się będzie kotłownia oraz ogólnodostępne pomieszczenie, które może zostać zagospodarowane jako wózkarnia czy suszarnia. Wokół budynku znajdować się będą chodniki oraz miejsca parkingowe oświetlone lampami parkowymi. Budynek przystosowany będzie na potrzeby osób niepełnosprawnych. Więcej informacji: www.westbud-developer.pl/MIESZKANIA-DLA-MODYCH-o30.html
Napisz komentarz
bart222
Też mieszkam niedaleko i polecam:) super miejsce do zamieszkania. Spokój cisza, a do rynku można wybrać się rowerkiem albo nawet na piechotę jak ktoś ma ochotę. Tramwaje tam nie pojadą, autostrady czy ekspresówki też nie będzie. Jedynie co pewne to to, że będzie się powoli zagęszczać w wyniku powstawania nowych inwestycji.
janek007
nie mam pojęcia ale sam zerknij www.tprinwestycje.pl albo zielonewojszyce.pl, mieszkam niedaleko i bardzo cenię sobie to że w sumie do centrum niedaleko a i jest gdzie pochodzić...w sensie są polne ścieżki i nie tylko :)
alka
A jakie inwestycje masz na myśli ? Sądzisz że cenowo i metrażem są podobne do tego przy opolskiej??
janek007
wydaje mi się że z drugiej strony miasta, na wojszycach lepsze budynki stawiają np. właśnie pod względem widoków :)
kaarol-ostr
zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania, tylko własnie widok z okna mnie odrzuca (wszystkie mieszkania 34m ulokawane sa od frontu budynku, a tylko takie mnie interesuje), do tego plany trasy krakowskiej, z tego co wyczytałem to trasa ma przebiegac tak ze budynek bedzie miedzy opolska a trasa krakowska? w jakiej odleglosci od tego budynku ma powstac ta trasa?? I ogolnie te okolice wroclawia beda sie chyba rozwijać? Pozdrawiam!
Orzech
Zdjęcia z sierpnia, ze strony dewelopera:

fotob-174.jpg

fotob-172.jpg

fotob-171.jpg

Zdjęcia: www.instrem.pl
REKLAMA