[Wrocław] Osiedle "Rybnicka Park"

[Wrocław] Osiedle "Rybnicka Park"

Wrocław/Księże Małe
REKLAMA
Napisz komentarz
clivis
Reklamują, że obiekt ma duże wolno dostępne tarasy. Tylko od miesięcy nikt nie można dostać klucza. Więc bierzcie poprawkę na te tarasy.
sardzenka
Witam forumowiczów i sąsiadów w inwestycji Rybnicka Park.

Niestety na inwestycji i współpracy z WPBM bardzo ale to bardzo się przejechaliśmy, sam budynek ma parę mankamentów i nie do końca przemyślanych rozwiązań, np szlaban na wjeździe i zamykana furtka pozorująca osiedle zamknięte ale tylko dla mieszkańców bo jest swobodny dostęp pod szlabanem dla każdego kto zechce się pochylić i pod nim przejść.
Budynek właściwie zajmuje całą działkę nie pozostawiając  terenu dostępnego dla wszystkich mieszkańców z wyjątkiem minimalnego placu zabaw przy granicy z parkiem.
Schodkowa  bryła budynku dość ciekawa powoduje niestety efekt zaglądania w okna i ogródki sąsiadów wzdłuż których na dodatek są ścieżki do bardzo licznych klatek schodowych.
W samych mieszkaniach bardzo ale to bardzo słaba jakość wykonania budowlanki my mamy krzywe ściany tynki wręcz dramatyczne praktycznie występują wszystkie kąty z wyjątkiem tego najbardziej upragnionego 90 stopni.

Deweloper jest właściwie zainteresowany klientem do momentu podpisania umowy potem już albo brak kontaktu albo odpowiedzi że napisze odpowie i dalej brak kontaktu. Nie przestrzega terminów z umowy zgłaszane usterki właściwie dla niego nie istnieją.

Pytanie do sąsiadów czy udało wam się wywalczyć poprawki usterek w mieszkaniu i jeśli tak to napiszcie w jaki sposób.

Generalnie przestrzegamy przed zakupem mieszkania w WPBM
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Wrocław] Rybnicka Park [Wrocław] Prace nad Rybnicka Park dobiegają końca
Kajtman
Jan Augustynowski
REKLAMA