REKLAMA
WPBM "MÓJ DOM" S.A.

WPBM "MÓJ DOM" S.A.

Artykuły o WPBM "MÓJ DOM" S.A.

Zielone otoczenie a jakość życia – zalety mieszkania blisko natury
W stale zmieniającym się świecie zmianom podlegają także oczekiwania co do zakupywanych nieruchomości. Wpływają na to zmiany społeczne, ekonomiczne czy geopolityczne. Dzisiejsze trendy rynkowe pokazują rosnące zainteresowanie nieruchomościami położonymi w zielonych enklawach, co jest reakcją na potrzebę harmonii między życiem miejskim a naturą, wyrażającą się w coraz większej liczbie osób szukających spokoju i kontaktu z przyrodą w swoim codziennym otoczeniu.
Rozkwitający rynek nieruchomości na obrzeżach Wrocławia
W ostatnim czasie obserwujemy duże ożywienie na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Uruchomienie przez rząd programu Bezpieczny Kredyt 2%, wzmożyło popyt na nowe mieszkania, jednak – jak tłumaczą eksperci – podaż spada, przez co nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska drożeją. Rekordowo wysokie ceny w centrum sprawiły, że coraz większą popularnością cieszą się lokale na obrzeżach Wrocławia. Jak prezentuje się rynek nieruchomości na Dolnym Śląsku?
Globalni giganci inwestują pod Wrocławiem
Aż 2000 nowych miejsc pracy w gminie Miękinia powstanie za sprawą nowego zakładu produkcyjnego Intela. To nie pierwsza taka inwestycja w regionie. Z końcem maja, bliżej Środy Śląskiej otworzyła się fabryka PepsiCo, mająca zatrudnić ponad 600 osób. Zachodnie okolice Wrocławia stają się coraz atrakcyjniejsze. Dlaczego warto tu mieszkać?
Budowa Zielonej Lutyni na finiszu. W czerwcu odbiór lokali [ZDJĘCIA]
Budowa Zielonej Lutyni, kameralnego osiedla wrocławskiego dewelopera WPBM "Mój Dom" S.A., dobiega końca. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe. Odbiór mieszkań planowany jest na czerwiec tego roku.
Program mieszkaniowy remedium na sytuację na rynku mieszkaniowym. Komentarz eksperta
Kupno pierwszego mieszkania to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Rosnące stopy procentowe czy obecne stawki WIBOR stanowią dla wielu barierę nie do przejścia, w związku z czym musieli oni porzucić myśl o kupnie własnego M. Rozwiązaniem na tę sytuację ma być program Pierwsze Mieszkanie, przyjęty przez rząd w marcu br. Na czym polega i na jakie dopłaty mogą liczyć Polacy? Komentuje Emil Basta, specjalista ds. sprzedaży WPBM "Mój Dom" S.A.
Mieszkanie pod miastem. Coraz więcej osób wybiera zaciszne osiedla
O ile kiedyś przedmieścia kojarzyły się z miejscem, w którym chcą żyć ludzie w średnim wieku, o tyle dziś coraz częściej granica wiekowa się zaciera. Podmiejskie osiedla stały się modne. Kuszą niższą ceną za metr kwadratowy, ogródkami, bliskością terenów zielonych i kameralną zabudową. Kto dziś je wybiera?
Osiedle Zielona Lutynia pod Wrocławiem już prawie pod dachem [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Lutyni pod Wrocławiem trwa budowa nowego osiedla wrocławskiego dewelopera WPBM "Mój Dom" S.A. – Zielona Lutynia. Kompleks składający się z ośmiu niskich, trzykondygnacyjnych budynków w obrębie których powstanie 288 przestronnych i ustawnych mieszkań oraz przestrzeni wspólnych z bujną roślinnością oraz miejscem do wypoczynku, osiągnął już stan surowy zamknięty. Planowany termin zakończenia prac I etapu to 31.05.2023 roku.
Pod Wrocławiem otwarto nową, dużą fabrykę za 150 milionów złotych
Kolejna duża inwestycja pod Wrocławiem. Na terenie terenie podwrocławskich Źródeł (gmina Miękinia) 3...
Wrocław: Nie Comex, a Dewelopart zbuduje osiedle na Poświętnem
Państwo sprzedało prawie hektarowy teren przy ulicy Ludwika Kubali dwa lata temu za niespełna 3 mili...
Wrocław: Teren obok oporowskiego kąpieliska wylicytowany za ponad 10 milionów
Państwo sprzedawało w lipcu dwie działki przy ulicy Jordanowskiej. Większą zainteresowało się tylko...
NIP8971169740
REGON930838281
WWWhttp://www.mojdom.com.pl
Telefon71 780 44 55, 71 780 44 51
Powstańców Śląskich 2-4
53-333
Wrocław

Opis

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "MÓJ DOM" S.A. rozpoczęło działalność w połowie 1996 roku i do dziś zakończyło realizację osiemnastu inwestycji, w których oddano do użytku ponad 3000 lokali mieszkalnych, apartamentowych i usługowo-handlowych, zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych dzielnicach Wrocławia.
REKLAMA