Bulwar Drobnera

Bulwar Drobnera

Wrocław/Nadodrze/Jedności Narodowej 43
3
361
180
REKLAMA

O inwestycji Bulwar Drobnera

Bulwar Drobnera to klimatyczny apartamentowiec zlokalizowany w samym centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry i wysp Bielarskiej i Słodowej. Obiekt położony u zbiegu ulic Bolesława Drobnera i Jedności Narodowej powstał jako naturalne przedłużenie istniejącej zabudowy. Elewacja budynku pokryta została stylowym trawertynem, a wnętrza apartamentowca wykończono betonem artystycznym.  Uwagę przyciągają rozległe balkony z przesuwnymi, drewnianymi roletami.  Ze względu na wysoką wartość usługową tego miejsca dwie dolne kondygnacje przeznaczone są na lokale biurowo-handlowe. Kolejne pięć pięter stanowią apartamenty mieszkalne.  17 komfortowych lokali o powierzchni od 47 do 300 mkw. tworzy bazę doskonale doświetlonych mieszkań z widokiem na Odrę i historyczne Stare Miasto. 
Na mieszkańców Bulwaru Drobnera czeka bogata oferta centralnej części Wrocławia. W bliskim sąsiedztwie apartamentowca znajduje się wiele lokali gastronomicznych, handlowych oraz budynków użyteczności publicznej. Kilkuminutowy spacer doprowadzi m.in. do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego czy na doskonale znaną Wyspę Słodową, a w kierunku północnym do coraz bardziej modnej, stylowej dzielnicy Nadodrze. Bulwar Drobnera to oferta dla osób ceniących sobie mieszkanie w centrum miasta, równocześnie oczekujących wysokiego standardu o wygodnych apartamentów.
Wrocławska firma WPBM "Mój Dom" S.A. działa nieprzerwanie od 1996 roku. W ciągu 24 lat działalności firma oddała do użytku ponad 4100 lokali mieszkalnych. Inwestor wielokrotnie był wielokrotnie nagradzany w regionalnych i krajowych rankingach. 
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jaro Gorec
widac ze nadal jest troche wolnych mieszkan w metrazu 130+. Ciekawe czy deweloper ma motywacje zeby negocjowac ceny?
Jakub Zazula
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Wrocław] Apartamentowiec "Bulwar Drobnera" [Wrocław] Inwestycje premium na wrocławskim rynku nieruchomości
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Wrocław] Apartamentowiec "Bulwar Drobnera" [Wrocław] Mieszkania na rzeką – silny trend rynku deweloperskiego
REKLAMA