[Wrocław] Apartamenty "Piaskowa"

[Wrocław] Apartamenty "Piaskowa"

Wrocław/Nadodrze
REKLAMA
inwestorAzysa Polska Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2012

O inwestycji [Wrocław] Apartamenty "Piaskowa"

Apartamenty "Piaskowa" to luksusowy budynek, powstający w ścisłym centrum tętniącej życiem aglomeracji wrocławskiej, tuż obok magicznego starego miasta. Intrygujący projekt architektoniczny nowoczesnego apartamentowca, pozwolił na zamknięcie w atrakcyjnej wizualnie formie wszystkich funkcji niezbędnych jego mieszkancom. W efekcie, oferowane są apartamenty o powierzchni od 33 do 118 m2, oraz 33 miejsca postojowe. Dopełnienie kompleksowego projektu, stanowią umieszczone w obrębie parteru lokale usługowe.
Napisz komentarz
worldinmyeyes
ładny karzełek :P
alsen strasse 67
20.07


44681_1000x.jpg44682_1000x.jpg44683_1000x.jpg
Orzech
Pierwsi mieszkańcy wprowadzili się już do apartamentów przy zbiegu ulic Drobnera i Rydygiera. W czterokondygnacyjnym budynku można jeszcze kupić mieszkania - na razie sprzedała się trochę ponad połowa z nich.

Apartamenty Piaskowa, bo tak oficjalnie nazywa się inwestycja, właśnie otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Czterokondygnacyjny budynek zlokalizowany jest przy zbiegu ulic Drobnera i Rydygiera. Bezpośrednio z inwestycją sąsiadują kilkukondygnacyjne śródmiejskie kamienice.

http://investmap.pl/wiadomosci/wroclaw- ... 54958.html
Godfath3r
14.10.2011

23972_1000x.jpg
elvis
Dzięki za opinię.
pozdrawiam
Jan Augustynowski
"elvis" napisał:
Faktycznie nie wygląda to zachęcająco. Może to jest powód tego, że jeszcze sporo nie jest sprzedanych.
Zastanawiałem się nad zakupem tam mieszkanka. Co myślicie o tym pomyśle? Przekonuje mnie dobra komunikacja do centrum.


Tak naprawdę, czy do mieszkania w środku potrzebujesz dwa piętra więcej? Nie :) Lokalizacja jest fenomenalna, jak dla mnie. Sam bym mógł tam mieszkać, ale nie planuję przeprowadzki, a w tych okolicach chyba poczekałbym na verity.

Pamiętaj też o zbliżającym się remoncie całego skrzyżowania przed mostem uniwersyteckim. To duży remont i może potrwać. Jednym słowem, poczekałbym ;)
REKLAMA