[Wrocław] Osiedle "Apartamenty Dąbie"

[Wrocław] Osiedle "Apartamenty Dąbie"

Wrocław/Dąbie
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Osiedle "Apartamenty Dąbie"

Luksusowa inwestycja WPBM MÓJ DOM i TEMAR na Dąbiu
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Kajtman
Level Up Fitness to zdecydowanie jeden z najciekawszych obiektów na wrocławskiej fitness-mapie. Zaprojektowały go młode projektantki: Małgorzata Konicka i Patrycja Dąbrowska.

Kameralny klub sportowy Level Up Fitness mieści się w kamienicy na prestiżowym osiedlu Dąbie we Wrocławiu. Za projekt wnętrza odpowiedzialne były Małgorzata Konicka – Pracownia Projektowa Take Design i Patrycja Dąbrowska – Pracownia Projektowa 28 Form, które współpracowały z grafikiem Mateuszem Gzikiem Jelly Studio.

pokaz-artykul.png
eden
dzieki za info

strach coś kupować we wrocku :(

Ogromnie dużo liczą sobie za te apartamenty (nawet do 2mln!!!) i jak widać na stronie internetowej jeszcze dużo jest wolnych do kupienia od mln wzwyż. Tyle kasy krzyczą a nawet nie potrafili porządnie zrobić fundamentów czy instalacji wewnętrzynych - to się w głowie nie mieści :/
basia.g
Witam,

chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami związanymi z apartamentami Dąbie oraz pomóc przyszłym klientom podjąć świadomą decyzję odnośnie decyzji zakupu mieszkania w tej inwestycji. Apartamenty maja wspaniałą lokalizację, blisko centrum mimo to jest tam masa zieleni dookoła. Sam inwestycja na pierwszy rzut oka robi naprawdę duże wrażenie, jednak na tym co jest od razu widoczne kończy się wysoki standard wykończenia. Przy wykańczaniu mieszkań wychodzi masa niedoróbek typu pękające wylewki, przeciekające tarasy czy też wadliwe instalację. Deweloper zadbał tylko o wygląd zewnętrzny inwestycji, a wszelkie instalacje wewnętrzne są wykonane najniższym możliwym kosztem oraz są bardzo niskiej jakości, co później zmusza do ciągłych poprawek oraz całkowitej wymiany niektórych elementów. Oczywiście deweloper po podpisaniu umowy nie poczuwa się do naprawienia niedbale wykonanych elementów.

Kolejnym bardzo poważnym problemem inwestycji jest wadliwie wykonana izolacja fundamentów i brak ochrony przed wodami gruntowymi. Mieszkańcy na własny koszt zlecili wykonanie ekspertyzy Politechnice Wrocławskiej, która jednoznacznie stwierdziła wadliwe wykonanie budynku. Deweloper Temar mimo wielu rozmów z mieszkańcami nie widzi żadnego problemu i uważa że wszystko jest wykonane poprawnie. W piwnicznych częściach budynku w wielu miejscach widać odchodzącą farbę na mokrych ścianach. Szczególnie tyczy się to strefy SPA gdzie w widocznych, nie przykrytych płytkami miejscach, farba odchodzi już razem z tynkiem, więc kwestią czasu jest odejście płytek oraz drewna, którymi przykryta jest reszta ścian. Deweloper udaje ze nie ma problemu i jednocześnie zamalowuje wilgoć na dni otarte inwestycji! To zachowanie zmusiło mieszkańców do wejścia na drogę prawną i dochodzenia swoich praw w sądzie.

Mam nadzieję ,że ten opis pomoże potencjalnym klientom w podjęciu świadomej decyzji oraz uchroni przed dodatkowymi kosztami, które musieli ponieść dotychczasowi mieszkańcy tej inwestycji.
Jan Augustynowski
Czy ktoś wie kto był wykonawcą tego osiedla?
Jan Augustynowski
Nie wiem jak to się stało, ale nie mieliśmy tej inwestycji, a raczej powinniśmy, bo jest jedną z kilku we Wrocławiu na najtłustszym tłuszczu, a w tej lokalizacji praktycznie jedyną w tym standardzie. Kilka zdjęć, które miałem przyjemność pyknąć w środku:


73019_1000x.jpg73020_1000x.jpg73021_1000x.jpg73022_1000x.jpg73023_1000x.jpg73024_1000x.jpg73025_1000x.jpg73026_1000x.jpg73027_1000x.jpg73028_1000x.jpg
REKLAMA