[Wrocław] Galeria "Złota Podkowa"

Handel/Wrocław/Stare Miasto
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Galeria "Złota Podkowa"

Mamy miejsce na Twój biznes. W zasięgu 120 00 tys. klientów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu i sprzedaży lokali usługowych położonych na osiedlu Złota Podkowa. Osiedle usytuowane w najpopularniejszej dzielnicy Wrocławia – na zielonych Krzykach , na osiedlu Partynice przy ul. Zwycięskiej, stanowi doskonałe miejsce dla Państwa biznesu. Bliskość jednego z głównych węzłów komunikacyjnych zapewnia wzmożony codzienny ruch kierowców zmierzających do pracy zarówno z okolic Wrocławia, jak i do zakładów produkcyjnychulokowanych w obrębie miasta. Położony po przeciwnej stronie ulicy Tor Wyścigów Konnych jest dodatkową atrakcją przyciągającą mieszkańców zamieszkujących także pozostałe regiony Wrocławia. Zasięg oddziaływania - 120 000 klientów!
Lokale handlowo-usługowe usytuowane są na parterze budynków, tuż przy wjeździe na Osiedle, obok parkingu. Duże, widoczne nawet z większej odległości witryny poszczególnych lokali, przyciągają uwagę mieszkańców dzielnicy oraz kierowców jadących od strony Partynic, Ołtaszyna i Bielan.
Docelową grupę mieszkańców stanowią osoby kreatywne i ambitne, ceniące przestrzeń i bliskość miasta.  Mieszkańcy Ołtaszyna, pobliskich Wojszyc i Wysokiej, a w przyszłości także Kleciny i Bielan dużo chętniej skorzystają                    z usług zlokalizowanych w pasażu handlowym na pobliskim osiedlu, niż hałaśliwego i zakorkowanego centrum Wrocławia, czy parku handlowego.W galerii Złota Podkowa znajduje się wiele lokali, które zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Z Pasażu korzystają nie tylko mieszkańcy osiedla, ale i całego Wrocławia.
Najważniejsze udogodnienia: Ulokowanie przy jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych.
 80 bezpłatnych miejsc parkingowych dostępnych dla klientów.
 Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
 Dojazd jednym autobusem z centrum i do centrum miasta, przystanek bezpośrednio naprzeciw galerii handlowej.
 W bezpośrednim otoczeniu mieszka – ponad 600 rodzin/ 1500 osób które mogą być Państwa stałymi klientami  Możliwość dowolnej adaptacji lokali

Napisz komentarz
Vit0
+6
Orzech
Dwie restauracje w Galerii Złota Podkowa

Rozpoczęła się komercjalizacja Galerii Złota Podkowa – nowoczesnego kompleksu lokali handlowo-usługowych, mieszczącego się na osiedlu Złota Podkowa we Wrocławiu. W obiekcie znajdą się dwie restauracje, które zajma po 200 kw. powierzchni.

http://www.horecanet.pl/Dwie-restauracj ... ,2012.aspx
Orzech
http://www.propertynews.pl/centra-handl ... ,6687.html
Orzech
Galeria Złota Podkowa, będąca ciągiem sklepów z przestronnymi, dobrze widocznymi witrynami oraz ogólnodostępnym parkingiem, przygotowuje się do otwarcia pierwszych sklepów. Już początkiem nowego roku ruszy Biedronka.

pokaz-artykul.png
Orzech
Firma deweloperska Rafin rozpoczęła komercjalizację swojego najnowszego projektu - Galerii Złota Podkowa, zlokalizowanej w południowej części Wrocławia. Planowana data zakończenia realizacji obiektu to koniec 2011 roku.pokaz-artykul.png
Orzech
Galeria Złota Podkowa

adres

Wrocław, ul. Zwycięska


powierzchnia

łączna powierzchnia handlowa wynosi 5 000 mkw, inwestor planuje podział na lokale o powierzchni od 147 mkw do 234 mkw

opis i przeznaczenie

Planowane centrum handlowe na osiedlu Złota Podkowa będzie skupiało wiele znanych firm z różnorodnych branż. Powierzchnie handlowe będą usytuowane w dwóch budynkach na kondygnacji parterowej o łącznej powierzchni sprzedaży 5 tys. m2 i kształtuja się w przedziale od 147 do 234 m2. Istnieje możliwość zagospodarowania mniejszych powierzchni w zależności od potrzeb potencjalnych kontrahentów. Galeria "Złota Podkowa" stanowić będzie największy obiekt handlowo - usługowy na Krzykach, odwiedzany przez mieszkańców tego regionu aglomeracji wrocławskiej.

GALERIA.jpg

http://rafin.pl/oferta/powierzchnie_kom ... a_podkowa/
REKLAMA