[Wrocław] Inwestycja na Jagodnie

[Wrocław] Inwestycja na Jagodnie

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Jagodno
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wrocław] Inwestycja na Jagodnie

O inwestycji [Wrocław] Inwestycja na Jagodnie

• Spółka oferuje atrakcyjne mieszkania w ramach inwestycji na wrocławskim Jagodnie, • Na inwestycję składa się budowa 46 mieszkań w 23 budynkach. Na każde mieszkanie przypada miejsce garażowe, przestrzenne tarasy i strefa zieleni, • Lokalizacja inwestycji należy do najbardziej pożądanych we Wrocławiu, • Ulica Buforowa stanowi główne połączenie komunikacyjne łączące z centrum miasta, • Cicha, spokojna okolica z dala od zgiełku miejskiego, • W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, • Inwestycja jest bardzo dobrą alternatywę dla innych projektów deweloperskich, • Planowany termin ukończenia budowy- czerwiec 2012 r. Przekazanie lokali III-IV kwartał 2012 r. Więcej informacji: http://www.portero.pl/aktualne-inwestycje/inwestycja-jagodno.html

Opinie o [Wrocław] Inwestycja na Jagodnie

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Wrocław] Inwestycja na Jagodnie
ed4
Nieruchomość została wystawiona na licytacje komorniczą. Działką zainteresowane jest LC Corp, na której planuje budowę zespołu budynków szeregowych (36 szt.).
131133_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Wrocław] Inwestycja na Jagodnie
osoba
Drodzy Wrocławianie, bardzo Was proszę o ostrożność jeśli jesteście zainteresowani kupnem mieszkania od hiszpańskiego dewelopera sprzedającego mieszkania m.in. na Waszym osiedlu. My kupilismy od nich mieszkanie na Lesnicy i teraz bardzo tego zalujemy, mamy same problemy. Kotlownia jest zdekompletoewana, deweloper za nic ma przepisy dotyczace rekojmi a nasz budynek jest w fatalnym stanie. Nie mamy ogrzewania i cieplej wody od 28 lutego. Deweloper na podstawie jakis dziwnych sposobow obciazyl nas kosztami za ogrzewanie na olbrzymie kwoty. Zakup mieszkania to zbyt powazna sprawa, zeby pakowac się w takie klopoty. Wiecej informacji na temat naszych klopotow znajdziecie tutaj: http://porterowroclawopinie.wordpress.com/ Proszę o rozwagę, nie mozemy pozwalac sobie na takie standardy w naszym miescie.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Wrocław] Inwestycja na Jagodnie
alsen strasse 67
http://www.portero.pl/aktualne-inwestyc ... godno.html


22379_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA