[Wrocław] Park biurowo-magazynowy "Wrocław Business Park"

[Wrocław] Park biurowo-magazynowy "Wrocław Business Park"

Wrocław/Zgorzelisko
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Park biurowo-magazynowy "Wrocław Business Park"

Obiekt będzie składać się z kilku budynków magazynowych (dostępne zarówno bramy wjazdowe z poziomu ziemi, jak również doki załadunkowe). Bliskość budowanej Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (AOW), jak również istniejącej drogi krajowej numer 8 (wyjazd na Warszawę) i planowanej A8 powodują, że Wrocław Business Park jest idealnym rozwiązaniem dla firm zainteresowanych wynajęciem małych i średnich powierzchni magazynowych. Park magazynowy oferuje również powierzchnie produkcyjne do wynajęcia, jak również powierzchnie biurowe (budowanych w ramach budynków magazynowych, jak również w planowanym osobnym biurowcu). Centrum będzie posiadało niezależny wjazd, ochronę, duże place manewrowe i dużą liczbę miejsc parkingowych. Magazyny będą odpowiadać wymogom klasy A+.
Napisz komentarz
Orzech
Długi czas ten obiekt stał pusty i cieszy, że w końcu znależli się najemcy - bo to nowe miejsca pracy i podatki do kasy miasta.
Krzysztof8001
Szukałem właśnie takich zdjęć tego obiektu i tutaj go widzę. Co sądzicie o tej inwestycji czy myślicie, że będzie udana i da jakieś zyski temu naszemu kochanemu miastu ? Czy jednak będzie to totalna porażka i trzeba będzie jak to się mówi u nas liczyć po prostu straty.
R77
Kompleks Wrocław Business Park całkowicie skomercjalizowany

Konsultanci AXI Immo doradzali firmie Aviva Investors, właścicielowi Wrocław Business Park, przy wynajmie powierzchni magaznowo-biurowej w ramach wrocławskiej inwestycji. Projekt o łącznej powierzchni 9 300 mkw. został skomercjalizowany w 100 procentach.

http://www.propertynews.pl/magazyny/kom ... 26367.html
magazyny.pl
Wrocław Business Park to centrum magazynowe znajdującym się w stolicy Dolnego Śląska, we Wrocławiu. Właściwa lokalizacja magazynów to ulica Bierutowska, mieszcząca się na północnym wschodzie miasta, w dzielnicy Psie Pole. Położenie hal magazynowych w okolicy drogi krajowej numer 8, a także planowanej drogi ekspresowej S8, zapewni bardzo szybki i wygodny dojazd do stolicy kraju. 

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Wrocław Business Park 


 
Orzech
Plastics Group wynajął 2 100 mkw., w tym 1 980 mkw. powierzchni magazynowej i 120 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Wrocław Business Park. Właścicielowi, firmie Aviva Investors, przy wynajmie powierzchni doradzał AXI Immo - informuje portal PropertyNews.pl

pokaz-artykul.png
Orzech
25.09.2011 (niedziela)

22743_1000x.jpg22744_1000x.jpg
REKLAMA