[Wrocław] Park handlowy "Młyn"

[Wrocław] Park handlowy "Młyn"

Wrocław/Kowale
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Wrocław] Park handlowy "Młyn"

O inwestycji [Wrocław] Park handlowy "Młyn"

Park Handlowy Młyn, wybudowany w sąsiedztwie Centrum Handlowego Korona, będzie miał 9 najemców i powierzchnię ok. 9600 m2. Mieści się na niej 9 wielkopowierzchniowych sklepów, takich jak: Carpetright, Deichmann, Halfords, Kakadu, Komfort, MediaExpert, Megasklep Dziecko, Piotr i Paweł oraz Superpharm.

Inwestycja spółki Helical Poland zlokalizowana jest na 2 hektarowej działce sąsiadującej z popularnym Centrum Handlowym Korona, w północnej części Wrocławia. Dogodny dojazd do nowego obiektu zapewnia jedna z większych arterii miasta, ul. Krzywoustego.

“W odróżnieniu od wielofunkcyjnych centrów handlowych, budowa “parku handlowego” nie jest skomplikowana. Dzięki temu wykonanie parterowego budynku „Młyna” z modułami wielkopowierzchniowymi zajęło nam mniej niż rok. Jesteśmy niezwykle uradowani, że to właśnie Młyn będzie pierwszym tego typu centrum handlowym w regionie” - mówi Jonathan Tinker – dyrektor Helical Poland.

Położenie Młyna w pobliżu innego centrum handlowego, inwestor uważa za jego atut. Oferta najemców nie została zdublowana, a jedynie uzupełniona o nowe sklepy. Dla klientów z północnej części Wrocławia jest to doskonała wiadomość – zyskają nie tylko bogatszą ofertę w pobliżu miejsca zamieszkania, ale także wyjątkowo przestronne sklepy, z wygodnym dostępem do nich wprost z parkingu.

Więcej informacji: www.helicalpoland.pl
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Przy żywotności hal handlowych liczyłbym na jakąś destrukcję w perspektywie dekady. Obok dworzec, atrakcyjne tereny inwestycyjne Młynu Sułkowice, Korona też już pewnie niedługo do zaorania.
Orzech
horniczak
super :)
Mariusz Bartodziej
Orzech
Firma Helical Poland sprzedała Park Handlowy Młyn we Wrocławiu. Obiekt zakupiła Mitiska REIM w imieniu swojego funduszu nieruchomości First Retail Internation (FRI). Nie ujawniono wartości transakcji.

Więcej: http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... lasciciela
Jan Hawełko
Nowym właścicielem Parku Handlowego Młyn we Wrocławiu jest Mitiska Reim w imieniu funduszu nieruchomości First Retail Internation (FRI). W transakcji pośredniczyła firma Peppercorn Properties. jej wartość nie została ujawniona.

Park Handlowy Młyn był do tej pory własnością Helical Poland. W gronie najemców obiektu znajdują się marki takie jak: TKMaxx, Sportsdirect.com, Smyk, Deichman, Piotr&Paweł, Super-Pharm, Media Expert, Komfort and Kakadu.

pokaz-artykul.png
REKLAMA