DODAJ

Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64 (remont)

[Wrocław] Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64 (remont) 422773
MAPAWrocław
Szkocka 64
Dwupiętrowy kompleks przy ul. Szkockiej 64 na wrocławskim Muchboborze małym powstał w latach 80. XX wieku. Jego powierzchnia użytkowa wynosi około 12,5 tys. mkw. Składa się z sześciu segmentów dydaktycznych i dwóch bloków sportowych, wraz z łącznikami. Jest użytkowany przez Szkołę Podstawową nr 28 oraz Zespół Szkół nr 3.

Miasto wykonało w przeszłości w budynku m.in. remont dachów i części posadzek, wymieniło większość okien, wybudowało pochylnię dla osób z niepełnosprawnościami, a w miejsce auli utworzyło salę gimnastyczną (bez zaplecza szatniowo-sanitarnego). Trwają jeszcze prace nad częścią instalacji elektrycznej.

Planowana inwestycja obejmuje kompleksową przebudowę sanitariatów, instalacji i bloków sportowych, a także remont pomieszczeń, korytarzy oraz klatek schodowych. Ponadto w szkole podstawowej pojawią się brakujące pracownie: chemiczna i informatyczna. Z racji dużego zakresu robót i kosztów, zadania będą realizowane sukcesywnie w kolejnych w latach – w miarę pozyskiwania pieniędzy. W pierwszej kolejności (z powodu nakazów sanitarnych) zespół czeka przebudowa sanitariatów. Miasto wyłoniło w kwietniu 2019 roku wykonawcę projektu. Pracownia Architektoniczno Konstrukcyjna Archikon zrobi to za 129,5 tysiąca złotych.
Szczegóły - [Wrocław] Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64 (remont)
inwestorMiasto Wrocław
projektantPracownia Architektoniczno Konstrukcyjna Archikon
Mariusz Bartodziej 21.04.2019, godz. 11:48
[Wrocław] Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64 (remont) 422773
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję