Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Daszyńskiego, Jedności Narodowej i Żeromskiego

Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Daszyńskiego, Jedności Narodowej i Żeromskiego

Wrocław/Ołbin/Daszyńskiego
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Daszyńskiego, Jedności Narodowej i Żeromskiego

O inwestycji Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Daszyńskiego, Jedności Narodowej i Żeromskiego

Zakres prac rewitalizacyjnych jakie zostaną zrealizowane obejmuje roboty ziemne i rozbiórkowe, roboty drogowe (budowa drogi z miejscami postojowymi i miejscami manewrowymi dla samochodów). Projekt przewiduje również wykonanie placu zabaw dla dzieci wraz z wyposażeniem w urządzenia, terenów rekreacyjnych oraz chodników i nawierzchni, regulację studzienek z wymianą pokryw na typ ciężki, regulację wpustów odwodnienia deszczowego oraz oczyszczenie studzienek i płukanie części instalacji po wykonaniu nawierzchni drogowej, W ramach przedsięwzięcia zamontowane zostaną 4 słupy oświetlenia terenu wraz z instalacją, wykonane zostanie uzupełniające oznakowanie drogowe a także nasadzenia zieleni według projektu (krzewów, pnączy i części trawników wraz z 3 letnią pielęgnacją zieleni istniejącej i nasadzanej).
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Może i marudziłem na te wszystkie drewniane ozdobniki na Daszyńskiego, chyba szczególnie na koszt inwestycji w relacji do jakości i projektu, ale tu się robi naprawdę nieźle! Tysiące ludzi, którzy zamieszkają nowe inwestycje na Kleczkowie, czy w Browarach prędzej czy później wyleje się między przedwojenne kamienice, szukając usług, sklepów, szkół, restauracji. Jest kwestią czasu wymieszanie się różnych środowisk, tylko jaki będzie tego efekt? Będą równać do góry, czy w dół?
Orzech
Orzech
REKLAMA