Zajezdnia Wrocław

Zajezdnia Wrocław

Mieszkania/Wrocław/Śródmieście/Nadodrze/Kręta
REKLAMA

O inwestycji Zajezdnia Wrocław

Bouygues Immobilier Polska wybuduje na wrocławskim Nadodrzu przy ulicy Krętej 13-23 sześciopiętrowy budynek Zajezdnia z 198 mieszkaniami. Przeważają te jednopokojowe typu studio o metrażach od 25,55 do 32,78 mkw. Do większości z nich przynależą balkony. Część będzie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami m.in. poprzez szersze niż normalnie korytarze i więcej miejsca w łazience. Ofertę uzupełniają apartamenty dwu- (36,95-40,76 mkw.) i trzypokojowe (46,25-56,64 mkw.). Te na pierwszym piętrze będą miały dostęp do ogródków o powierzchni do 80 mkw.


Architektura Zajezdni ma nawiązywać do okolicznej XIX-wiecznej zabudowy. W obiekcie znajdzie się hol wejściowy oraz klub mieszkańca. Parter zajmą lokale usługowe. W garażu podziemnym będzie dostępnych 149 miejsc. Deweloper przewidział dodatkowo 23 stanowiska na zewnątrz.

Opinie o Zajezdnia Wrocław

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Zajezdnia Wrocław
Jakub Zazula
+9
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Zajezdnia Wrocław
Filip Heliasz
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Zajezdnia Wrocław
Jan Augustynowski
@Kamil Kozłowski zwróć uwagę proszę na mapę własności. Tam się nie ma jak dokleić, bo jest z metr albo dwa inny właściciel. Będzie to może okazja zatem, żeby zrobić jakiś fajny mural. Może to będzie pierwsza inicjatywa nowych mieszkańców, która ich troszeczkę zintegruje z lokalną społecznością ;) https://investmap.pl/inwestycja/budynek-wielorodzinny-zajezdnia,10763.html#zdjecie417076
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA