DODAJ

Wrocław: Zajezdnia – Bouygues Immobilier ponownie inwestuje na Nadodrzu. Tym razem postawi nowy blok [WIZUALIZACJA]

Mieszkania i domy / Wroclaw
Wrocław: Zajezdnia – Bouygues
Mariusz Bartodziej
2019-03-15 09:06:08
Spółka-córka francuskiego dewelopera ogłosiła w styczniu, że dokończy budowę szkieletora przy ulicy Drobnera. Teraz planuje swoją drugą inwestycję w tej części Śródmieścia – tuż przy zajezdni Ołbin. W ofercie znajdą się przede wszystkim kawalerki.

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. złożył 31 stycznia wniosek o pozwolenie na budowę przy ul. Krętej 13-23 budynku wielorodzinnego z usługami i miejscami postojowymi. Powstanie na działce nr 8, o powierzchni 3528 mkw. Jej część zajmuje dawne przedszkole nr 45. Za projekt odpowiada architekt Magdalena Zienowicz.

Deweloper złożył podobny wniosek, dotyczący obiektu z garażem podziemnym o kubaturze 36,5 tys. metrów sześciennych, w czerwcu ubiegłego roku. Dwukrotnie uzupełniał dokumentację. Wycofał się 11 stycznia.

UM Wrocławia

Kawalerki przede wszystkim

Przedsprzedaż inwestycji ruszy w drugiej połowie marca, a sprzedaż – w kwietniu. Bouygues Immobilier Polska planuje budowę siedmiokondygnacyjnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi na parterze. Znajdą się w nim przede wszystkim mieszkania typu studio o powierzchni około 27 mkw. Do większości będzie przynależeć balkon lub ogródek.

Na etapie projektowania dołożyliśmy wszelkich starań, aby standard wykończenia i części wspólnych spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do budowy wykorzystamy materiały najwyższej jakości i nowoczesne rozwiązania, które zapewnią budynkowi walory estetyczne – zapowiada Łukasz Paryś, dyrektor wrocławskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska.

materiały inwestora

W międzyczasie zajmie się szkieletorem przy Wyspie Słodowej

To będzie druga inwestycja tego dewelopera na Nadodrzu. Dziś ruszył ze sprzedażą apartamentów w Centreville. Rozpoczął już wstępne prace nad dokończeniem budynku przy ul. Drobnera 12-14. O szczegółach tej inwestycji pisaliśmy w styczniu. W siedmiopiętrowym apartamentowcu znajdzie się niemal 70 mieszkań o metrażach sięgających 150 mkw.