Bouygues Immobilier zrealizuje nową inwestycję mieszkaniową w pobliżu Stadionu Miejskiego we Wrocławiu źródło: Materiały inwestora

Bouygues Immobilier zrealizuje nową inwestycję mieszkaniową w pobliżu Stadionu Miejskiego we Wrocławiu

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Polski oddział Bouygues Immobilier przygotowuje ósmą inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu. Tym razem deweloper wybrał tereny w pobliżu Stadionu Miejskiego, na osiedlu Pilczyce. U zbiegu ul. Pilczyckiej i Gosławickiej postawi osiedle Le Vert.
Na inwestycję składać się będzie jeden czteropiętrowy budynek z dziedzińcem, usytuowany na niewielkim wzniesieniu. Bouygues Immobilier zaplanował w nim łącznie 83 mieszkania o wielkości od 30 do 85 mkw. Wśród nich są kawalerki, lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Do mieszkań na parterze przynależeć będą również ogródki, a do pozostałych – tarasy narożne oraz balkony. W budynku będzie podziemny parking, a przed nim zewnętrze miejsca postojowe.
Osiedle Le Vert będzie wyposażone wyposażone w ekologiczne rozwiązania: zielone patio z leżakami, nowe drzewa, krzewy i kwiaty, budki dla ptaków, a także energooszczędne oświetlenie LED, tester jakości powietrza oraz pojemniki do segregacji odpadów.
REKLAMA
Materiały inwestora
Le Vert powstanie przy ul. Pilczyckiej 195. Stanie na działce nr 56, na której znajduje się m.in. dom. To teren o powierzchni 1,75 ha, tuż przy rondzie, rozciągający się za obiektami przy Pilczyckiej 191, 201a, 203 oraz 205. Projekt przygotowuje Artur Szczepaniak z AP Szczepaniak Sp. z o.o. Sp. k..
UM Wrocławia

Komentarze (1)

Napisz komentarz
szewcowaty(gość)
Takie fajnie miejsce, a projekt niestety bardzo przeciętny. Można było się naprawdę pokusić o zdecydowanie wyższy poziom. Szczególnie jeśli deweloper żąda ok 9000zł za m2.  Za tą jakość, projekt, odległość o centrum cena powinnabyć w okolicach 7000-7500zł jak u konkurencji 1000m dalej na królewieckiej.
REKLAMA