Zakątek Tuchomski

Zakątek Tuchomski

Mieszkania/Tuchom/Banino/Tęczowa
REKLAMA
inwestorLokum Wiśniewski Frost Sp. j.
realizacjaI kw. 2023

O inwestycji Zakątek Tuchomski

Inwestycja Zakątek Tuchomski położona jest w miejscowości Tuchom przy ulicy Tęczowej na Kaszubach, w odległości 700 metrów od kąpieliska nad jeziorem Tuchomskim.

Osiedle składa się z 40 domów jednorodzinnych, dwulokalowych o powierzchniach całkowitych 102,5 mkw., które powstały na działkach o metrażu 450 mkw., na których są dwa miejsca postojowe.

Każdy dom posiada 4 pokoje, aneks kuchenny, 2 łazienki i przedsionek. Rozmieszczenie uwzględnia zachowanie strefy dziennej i nocnej. Lokale są wyposażone w: ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na poddaszu, dodatkowe okno połaciowe w łazience na poddaszu, kran z wodą ogrodową i licznikiem, pomieszczenie gospodarcze pod schodami, oświetlenie na strychu, instalację RTV i internet z gniazdem w salonie z wyprowadzeniem na strych.

W domach zainstalowano okna trzyszybowe oraz drzwi wejściowe w kolorze antracytowym, kocioł gazowy dwufunkcyjny zapewniający ciepło i gorącą wodę. Położono dachówkę cementową i zaprojektowano ogrodzenie panelowe. Całe osiedle podłączone zostało do kanalizacji gminnej. 

W okolicy znajdują się przystanki autobusowe, sklep spożywczy, a szkoła podstawowa oddalona jest o 1,3 km i można do niej dojechać autobusem.

Osiedle oddalone jest od przystanku Polskiej Kolei Metropolitalnej w Rębiechowie o 6,4 km, w odległości 10 km położona jest gdańska dzielnica Osowa, a od Chwaszczyna dzielą nas 4 km.

Opinie o Zakątek Tuchomski

Napisz komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA