[Żarów] Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o.

REKLAMA

O inwestycji [Żarów] Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o.

Daicel Safety Systems Europe Sp. z o. o.
ul. Strefowa 6
58-130 Żarów
Daicel Safety Systems Europe Sp. z o. o. produkuje małe, lekkie, ekonomiczne napełniacze do poduszek powietrznych do samochodów wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom rynku w zakresie ochrony kierowców i pasażerów.
DSSE należy do koncernu japońskiej firmy Daicel Chemical Industries Ltd. (DCI).

Opinie o [Żarów] Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o.

Napisz komentarz
Gregs
Zmiana w DSSE

W środę 10 grudnia z wizytą u Burmistrz Lilli Gruntkowskiej gościł Prezes Hotta z żarowskiego zakładu DSSE. Była to wizyta pożegnalna, gdyż Prezes Hotta zakończył swoją pracę w Żarowie.


W spotkaniu uczestniczył Chihiro Aoki dotychczasowy Dyrektor, który zastąpi Pana Hottę na stanowisku. Pan Chihiro Aoki od czterech lat pracuje w Żarowie i mieszka wraz z rodziną we Wrocławiu.

Burmistrz Lilla Gruntkowska podziękowała Panu Hotta za współpracę i jego zaangażowanie nie tylko w rozwój firmy ale również zaangażowanie firmy na rzecz gminy Żarów. Lilla Gruntkowska wyraziła również nadzieję na kontynuację dobrej współpracy z zakładem pod kierownictwem nowego Prezesa.

UM Żarów
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Gregs
Daicel Safety Systems Europe Sp. z o. o.
ul. Strefowa 6,
58-130 Żarów
TEL: +48-74-641-9902

produkcja: części i akcesoria do pojazdów mechanicznych i ich silników

DAICEL%20strona.jpg


DAICEL Safety Systems Europe Sp. z o. o. to największa firma spośród japońskich inwestorów. Zajmuje 24 ha w żarowskiej strefie. Ze względu na rodzaj produkcji (wypełniacze do poduszek powietrznych) zatrudnia przede wszystkim kobiety z wykształceniem zawodowym i średnim z doświadczeniem w produkcji oraz z umiejętnością pracy z komputerem. Docelowo DSSE zamierza zatrudnić 300 osób. Produkcja seryjna uruchomiona zostanie wiosną 2006 roku.

dsse.jpg

UM Żarów
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA