[Żarów] FRANC-TEXTIL Sp. z o.o.

[Żarów] FRANC-TEXTIL Sp. z o.o.

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Żarów] FRANC-TEXTIL Sp. z o.o.

O inwestycji [Żarów] FRANC-TEXTIL Sp. z o.o.

Franc-Textil jest jednym z największych i najnowocześniejszych, profesjonalnych centrów szycia tekstyliów domowych produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych z krajów Europy Zachodniej. Największy nacisk kładzie na wysoką jakość produktów, terminowe dostawy i obsługę Klienta. Dzięki 16 letniemu doświadczeniu w produkcji tekstyliów domowych są specjalistami w tym zakresie. Dysponują bardzo szerokim zestawem maszyn produkcyjnych oraz wysoko wykwalifikowanym personelem (ok. 250 osób).
Posiadają własny nowoczesny budynek produkcyjny o powierzchni ponad 7.300 m2. Dla zapewnienia dostaw "just in time" posiadają własne samochody ciężarowe.Główne rynki zbytu to Skandynawia, Niemcy, Francja i Wielka Brytania.

więcej na stronie:

http://www.franctextil.pl

http://www.invest-park.com.pl/index.php?cat=366&news=79


Napisz komentarz
Gregs
FRANC-TEXTIL Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 10
58-130 Żarów
tel.: +48(0)74 851 87 50, 51
fax: +48(0)74 851 87 70, 64
email: office@franctextil.pl
http://www.franctextil.pl

produkcja: wyroby włókiennicze, wyroby z tworzyw sztucznych

franx%20textil%20strona.jpg

http://www.invest-park.com.pl/index.php?cat=366&news=79


Franc-Textil jest jednym z największych i najnowocześniejszych, profesjonalnych centrów szycia tekstyliów domowych produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej. Nasze główne rynki to Skandynawia, Wielka Brytania, Niemcy i Francja. Od 12-u lat specjalizujemy się w produkcji wszelkich dekoracyjnych artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich.

Zatrudniamy obecnie ok. 250 osób. Posiadamy własny nowoczesny budynek produkcyjny o powierzchni 6.000 m2. Dysponujemy bardzo szerokim zestawem maszyn produkcyjnych oraz wysoko wykwalifikowanym personelem. Dla zapewnienia dostaw "just in time" posiadamy własne samochody ciężarowe.

Naszym dużym atutem jest bardzo dobra lokalizacja - tylko 130 km od granicy z Niemcami oraz 30 km od granicy z Czechami.

Nowy budynek

Z przyjemnością chcemy poinformować, iż ze względu na wciąż wzrastające potrzeby produkcyjne, w zeszłym roku podjęliśmy decyzję o wybudowaniu nowego budynku produkcyjno-biurowego o powierzchni 6000 m2. Planowana data przeniesienia zakładu - styczeń 2005 została dotrzymana.

Dzięki tej nowoczesnej inwestycji możemy zagwarantować serwis szycia na najwyższym poziomie, a nasze moce przerobowe znacznie wzrosły.

pan2.jpg

pan3.jpg

n_02.jpg

n_10.jpg
REKLAMA