[Żory] Miasteczko Twinpigs

[Żory] Miasteczko Twinpigs

Żory/Śródmieście
REKLAMA
inwestorNowe Miasto Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2012
wykonawcaZakład Remontowo-Budowlany Murdza

O inwestycji [Żory] Miasteczko Twinpigs

Miasteczko Twinpigs jest realizowane na obrzeżach Parku Krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich” - jednym z czystszych ekologicznie i niezdegradowanych obszarów Górnego Śląska. Założenie urbanistyczne Miasteczka Twinpigs opiera się na kompozycji ulicy o szerokości kilkudziesięciu metrów i długości około 150 metrów zabudowanej obiektami usługowo-handlowymi - całość na powierzchni około 3,6 ha wraz z parkingami na 300 samochodów oraz parkingiem na autokary. Powstała ulica będzie centralnym punktem służącym rozrywce i zakupom, jak również areną licznych imprez (inscenizowanych napadów, pojedynków, popisów muzycznych itp.) które będą decydować o specyfice i atrakcyjności tego miejsca.   W Miasteczku Twinpigs powstaje 14 obiektów z zewnątrz całkowicie wykończonych, natomiast wnętrza będą udostępniane przedsiębiorcom w stanie deweloperskim - tak, aby dzierżawca mógł swobodnie zaaranżować wnętrze do własnych pomysłów i koncepcji biznesowych. Każdy obiekt będzie miał wyodrębnione zaplecze i część socjalną pozwalającą na prowadzenie w tych miejscach każdego rodzaju działalności gospodarczej związanej z usługami, handlem i gastronomią oraz hotelarstwem. Atrakcyjność Miasteczka zwiększać będą elementy małej architektury kojarzone z Dzikim Zachodem - np. żuraw do czerpania wody, bramy wjazdowe czy też jedna z najwyższych w regionie zewnętrznych ścianek wspinaczkowych swą bryłą przypominająca urwisko skalne.
Napisz komentarz
Krypton
W piątek w Żorach otwarto miasteczko westernowe Twinpigs, jeden z największych parków rozrywki w regionie

Więcej: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... IDEO_.html
Krypton
W Żorach na terenie Miasteczka Westernowego rozpocznie się budowa rollercoastera. Obiekt ma być gotowy latem.

pokaz-artykul.png
Lukander
Dziś znalazłem jeszcze taką wizkę z opisami co gdzie i jak :D

33407_1000x.jpg
Lukander
Wizualizacje i rzuty sytuacyjne:

32880_1000x.jpg32881_1000x.jpg32882_1000x.jpg32883_1000x.jpg32884_1000x.jpg32885_1000x.jpg32886_1000x.jpg
Lukander
Miasteczko Twinpigs jest realizowane na obrzeżach Parku Krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich” - jednym z czystszych ekologicznie i niezdegradowanych obszarów Górnego Śląska. Założenie urbanistyczne Miasteczka Twinpigs opiera się na kompozycji ulicy o szerokości kilkudziesięciu metrów i długości około 150 metrów zabudowanej obiektami usługowo-handlowymi - całość na powierzchni około 3,6 ha wraz z parkingami na 300 samochodów oraz parkingiem na autokary. Powstała ulica będzie centralnym punktem służącym rozrywce i zakupom, jak również areną licznych imprez (inscenizowanych napadów, pojedynków, popisów muzycznych itp.) które będą decydować o specyfice i atrakcyjności tego miejsca.
 
W Miasteczku Twinpigs powstaje 14 obiektów z zewnątrz całkowicie wykończonych, natomiast wnętrza będą udostępniane przedsiębiorcom w stanie deweloperskim - tak, aby dzierżawca mógł swobodnie zaaranżować wnętrze do własnych pomysłów i koncepcji biznesowych. Każdy obiekt będzie miał wyodrębnione zaplecze i część socjalną pozwalającą na prowadzenie w tych miejscach każdego rodzaju działalności gospodarczej związanej z usługami, handlem i gastronomią oraz hotelarstwem. Atrakcyjność Miasteczka zwiększać będą elementy małej architektury kojarzone z Dzikim Zachodem - np. żuraw do czerpania wody, bramy wjazdowe czy też jedna z najwyższych w regionie zewnętrznych ścianek wspinaczkowych swą bryłą przypominająca urwisko skalne.
REKLAMA