DODAJ

Modernizacja Amfiteatru

Inwestycja obejmuje gruntowny remont Żywieckiego amfiteatru nad rzeką Koszarawą. Modernizacja podzielona będzie na trzy etapy. Pierwszy przewiduje rozbiórkę budynku biurowo-socjalnego i sceny. Na ich miejscu zbudowana zostanie nowa scena oraz dwukondygnacyjny pawilon, w którym znajdą się biura i garderoby. Drugi etap obejmie rozbiórkę wszystkich elementów widowni i budowę nowych trybun wraz z pomieszczeniami socjalnymi i magazynowymi. Trzeci etap to montaż stałego zadaszenia nad amfiteatrem.

Szczegóły - [Żywiec] Modernizacja Amfiteatru
inwestorUrząd Miasta Żywca
realizacja inwestycjiIV kw. 2015
Lukander 06.03.2012, godz. 16:17
Jak poinformował w poniedziałek żywiecki magistrat, tamtejszy amfiteatr zostanie gruntownie zmodernizowany. Prace mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Obiekt zyska nową scenę, zostanie wzbogacony również o zadaszoną widownię, jak również pawilon biurowo-socjalny.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Lukander 06.03.2012, godz. 16:16
Inwestycja obejmuje gruntowny remont Żywieckiego amfiteatru nad rzeką Koszarawą. Modernizacja podzielona będzie na trzy etapy. Pierwszy przewiduje rozbiórkę budynku biurowo-socjalnego i sceny.  Na ich miejscu zbudowana zostanie nowa scena oraz dwukondygnacyjny pawilon, w którym znajdą się biura i garderoby. Drugi etap obejmie rozbiórkę wszystkich elementów widowni i budowę nowych trybun wraz z pomieszczeniami socjalnymi i magazynowymi. Trzeci etap to montaż stałego zadaszenia nad amfiteatrem.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję