[Bielsko-Biała] Wielopoziomowy Halowy Tor Kartingowy

[Bielsko-Biała] Wielopoziomowy Halowy Tor Kartingowy

Bielsko-Biała/Biała Wschód
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Bielsko-Biała] Wielopoziomowy Halowy Tor Kartingowy

inwestorApena-Remont Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2012

O inwestycji [Bielsko-Biała] Wielopoziomowy Halowy Tor Kartingowy

W hali przy ul. Legionów 26-28 Spółka Apena-Remont Sp. z o.o. realizuje inwestycję związana z budową krytego, wielopoziomowego toru kartingowego i jego zaplecza. Na powierzchni ok. 4200 m2, w dawnej hali produkcyjnej zakładów BEFA, planowane jest uruchomienie działalności nowoczesnego toru wielopoziomowego o docelowej długości ok. 700 m. Powstający obiekt będzie oferował jazdy na gokartach na ciekawej, urozmaiconej, wielopoziomowej trasie, zapewniającej równocześnie bezpieczeństwo jazdy wszystkim uczestnikom wyścigów. Tor z zapleczem gastronomicznym i socjalnym będzie najdłuższym w Polsce torem tego typu wyposażonym także w nowoczesny sprzęt pomiarowy, nowoczesny systemem obsługi klientów oraz najnowsze gokarty z mocnymi silnikami Hondy.   W chwili obecnej realizowany jest I etap inwestycji obejmujący adaptację poprodukcyjnych hal do potrzeb toru, wykonanie zaplecza gastronomicznego i socjalnego oraz wykonanie I części wielopoziomowego toru o długości ok. 400 m. Prace związane z realizacją tego etapu zostaną zakończone w czerwcu tego roku i w tym też czasie I część toru zostanie udostępniona mieszkańcom naszego miasta i odwiedzającym nasz region gościom.   Drugi etap budowy obejmie rozbudowę toru do docelowej długości oraz modernizację hali i jej otoczenia. Zakończenie tego etapu jest planowane na grudzień tego roku.   Realizację inwestycji wsparły środki Unii Europejskiej uzyskane przez Inwestora w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013.


Źródło: http://www.zygzak-karting.com/opisprojektu.html 
Napisz komentarz
Lukander
W Bielsku-Białej powstaje najdłuższy tor kartingowy w kraju. Kryty, wielopoziomowy tor będzie działał w pofabrycznej hali w centrum miasta.

pokaz-artykul.png
Lukander
Wizualizacja:

37496_1000x.jpg
Lukander
W hali przy ul. Legionów 26-28 Spółka Apena-Remont Sp. z o.o. realizuje inwestycję związana z budową krytego, wielopoziomowego toru kartingowego i jego zaplecza. Na powierzchni ok. 4200 m2, w dawnej hali produkcyjnej zakładów BEFA, planowane jest uruchomienie działalności nowoczesnego toru wielopoziomowego o docelowej długości ok. 700 m. Powstający obiekt będzie oferował jazdy na gokartach na ciekawej, urozmaiconej, wielopoziomowej trasie, zapewniającej równocześnie bezpieczeństwo jazdy wszystkim uczestnikom wyścigów. Tor z zapleczem gastronomicznym i socjalnym będzie najdłuższym w Polsce torem tego typu wyposażonym także w nowoczesny sprzęt pomiarowy, nowoczesny systemem obsługi klientów oraz najnowsze gokarty z mocnymi silnikami Hondy.
 
W chwili obecnej realizowany jest I etap inwestycji obejmujący adaptację poprodukcyjnych hal do potrzeb toru, wykonanie zaplecza gastronomicznego i socjalnego oraz wykonanie I części wielopoziomowego toru o długości ok. 400 m. Prace związane z realizacją tego etapu zostaną zakończone w czerwcu tego roku i w tym też czasie I część toru zostanie udostępniona mieszkańcom naszego miasta i odwiedzającym nasz region gościom.
 
Drugi etap budowy obejmie rozbudowę toru do docelowej długości oraz modernizację hali i jej otoczenia. Zakończenie tego etapu jest planowane na grudzień tego roku.
 
Realizację inwestycji wsparły środki Unii Europejskiej uzyskane przez Inwestora w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013.


Źródło: http://www.zygzak-karting.com/opisprojektu.html 
REKLAMA