Kleszczewo Park koło Poznania kusi okolicąźródło: Materiały inwestora

Kleszczewo Park koło Poznania kusi okolicą

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Kameralna zabudowa w sąsiedztwie zieleni urokliwego parku. Na dodatek spokojna, pełna kojących przestrzeni i dobroczynnej ciszy okolica. Osiedle Kleszczewo Park przyciąga klientów na wiele sposobów.
Zamieszkać w okolicy gwarantującej ciszę i spokój, w otoczeniu przyrody to nie od dziś marzenie wielu osób szukających własnego miejsca na ziemi. To chęć uzyskania wewnętrznej równowagi i nabierania sił na każdy dzień. Takie miejsce staje się przepustką do koncentracji na każdej chwili, drogą do szczęśliwego życia. Dodatkowo, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, sprawna i szybka komunikacja z metropolią oraz cena, dużo niższa niż w centrum miasta decydują o popularności takiego projektu wśród klientów. 
Kleszczewo Park to jedna z najnowszych inwestycji spółki Agrobex. Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja I etapu. Powstanie 75 mieszkań o powierzchni od 32 do 66 mkw. Niedawno ruszyła budowa drugiego budynku. Tym razem do sprzedaży trafiło 47 lokali o metrażu od 42,50 do 75,43 mkw. Dostępne są mieszkania 2- i 3-pokojowe. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe mieszkania – przestronne balkony. Co istotne, pomimo niskiej kondygnacji budynków do dyspozycji mieszkańców będą windy. Każdy właściciel lokalu otrzyma również komórkę lokatorską. Nie zabraknie także miejsc parkingowych przed budynkiem. Podobnie jak w innych projektach spółki, np. Wilczak 20 czy Nowe Żegrze, również w ramach inwestycji Kleszczewo Park zostaną wykorzystane panele fotowoltaiczne, które pozwolą m.in. na oświetlenie klatki schodowej, komórek lokatorskich, drogi wewnętrznej czy parkingu. – Inwestycja, ze względu na urzekającą lokalizację, funkcjonalność proponowanych mieszkań, szereg udogodnień oraz cenę przyciąga zarówno Poznaniaków jak i klientów z innych okolic – podkreśla Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex. Deweloper planuje zakończenie realizacji pierwszego budynku w III kwartale 2021 roku, a budynku drugiego – II kw. 2022 r. Ceny rozpoczynają się od 4600 zł za mkw. 
REKLAMA
Miejscowość Kleszczewo znajduje się około 20 km od Poznania. Zaletą tej lokalizacji są szybkie i sprawne połączenia z Poznaniem dzięki rozbudowanej sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i autostradzie. Dojazd do Ronda Rataje w Poznaniu trwa zaledwie 15-20 minut. Co istotne, do Kleszczewa można dojechać również komunikacją podmiejską. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć również na bliskość szkoły i przedszkola oraz dobre zaplecze usługowo-handlowe. Inwestycja graniczy z urokliwym, zabytkowym parkiem, który w latach 2011-2012 przeszedł rewitalizację. Otoczenie inwestycji to również gwarantujące wypoczynek i regenerację sił liczne tereny zielone pełne ścieżek spacerowych i tras rowerowych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA